חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > עפ"ג (ירושלים) 31259-02-21 - פלוני נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עפ"ג (ירושלים) 31259-02-21 - פלוני נ' מדינת ישראל

עפ"ג (ירושלים) 31259-02-21

פלוני

ע"י ב"כ עו"ד יניב אלון

נ ג ד

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד מיטל בוכמן-שינדלר מפרקליטות מחוז ירושלים (פלילי)

בית המשפט המחוזי בירושלים בשבתו כבית-משפט לערעורים פליליים

[18.02.2021]

כבוד השופט אביגדור דורות

החלטה

 

1. לפניי בקשה לעיכוב ביצוע עונש מאסר בפועל בן 12 חודשים, שהושת על המבקש בבית משפט השלום בירושלים (כב' השופט א' איתן) במסגרת גזר הדין שניתן ביום 7.1.21.

2. המבקש הורשע על פי הודאתו, במסגרת הסדר טיעון, בשני כתבי אישום. באחד, הורשע המבקש בביצוע עבירת תקיפה סתם, בן זוג ואיומים; בשני, הורשע המבקש בביצוע עבירת תקיפה סתם והפרת צו שיפוטי שנועד להגן על אדם.

3. המבקש ביצע את המעשים שיוחסו לו בכתב האישום השני בעת שהיה עליו לשהות במעצר בית מלא בפיקוח ומשהוטל עליו איסור יצירת קשר עם המתלוננת וניתן צו הרחקה ממנה.

4. המבקש יליד 1986, ובעל עבר פלילי הכולל הרשעה אחת בעבירת שימוש בכוח למנוע מעצר. מתסקיר שירות המבחן עולה כי המבקש ביטא דעתו כי אשתו אחראית למצבו ולאפשרות שירצה עונש מאסר. המבקש הבהיר בפני שירות המבחן כי אין לו בעיית אלימות וכי מצב האלכוהול בשליטה והבהיר כי יעדיף לרצות מאסר על פני השתלבות במסגרת טיפול אינטנסיבית כמו קהילה טיפולית או מרכז יום. שירות המבחן התרשם כי המבקש מתקשה בהתנהלות אחראית, נוטה להשליך את האחריות למצבו על יחסיו עם המתלוננת ואינו מכיר בבעיותיו בתחום האלימות ובתחום חוסר שליטה בשתיית אלכוהול והסיכון הכרוך בכך. רמת הסיכון לאלימות הזוגית הוערכה כגבוהה.

5. המבקש מערער כנגד גזר הדין. המבקש טוען כי שגה בית משפט קמא בכך שלא שקל את ריצוי עונש המאסר בעבודות שירות; כי לא ניתן המשקל הראוי לתקופה בה היה נתון המבקש במעצר בית מלא ובתקופה בה היה נתון המבקש במעצר בפיקוח אלקטרוני; וכי ללא עיכוב ביצוע עונש המאסר תישלל מערכאת הערעור האפשרות להכריע בסוגיית עונשו של המבקש.

 

דין הבקשה להידחות.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח