חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ערעור 64/14 - רס"ן י' י' - המערער נ' התובע הצבאי הראשי - המשיב, ה ח ל ט ה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ערעור 64/14 - רס"ן י' י' - המערער נ' התובע הצבאי הראשי - המשיב

ערעור 64/14

המערעררס"ן י' י' -

(ע"י ב"כ, עו"ד שמואל ברזני)

נ ג ד

התובע הצבאי הראשי - המשיב

(ע"י ב"כ, סרן אילונה סבטני; סגן מישל סלבי)

בבית הדין הצבאי לערעורים

[26.10.2014]

אל"ם ארז פורת - שופט

2014. ערעור על החלטה של בית הדין הצבאי המחוזי במחוז שיפוטי המטכ"ל שניתנה בתיק מטכ"ל (מחוזי) 1031/14 (אל"ם אורלי מרקמן ) ביום 13.10.הערעור נדחה. - הנשיאה

ה ח ל ט ה

 

1. המערער משיג על החלטת בית הדין המחוזי בה הורה על הארכת מעצרו הממשי למשך כחודש וחצי, עד יום 1.12.2014. כנגד המערער הוגש כתב אישום המייחס לו אישומים שעניינם לקיחת שוחד, לפי סעיף 290(א) לחוק העונשין, התשל"ז-1977, ומספר אישומים שעניינם חריגה מסמכות עד כדי סיכון ביטחון המדינה, לפי סעיף 73 רישא לחוק השיפוט הצבאי, התשט"ו-1955, וסיוע לכניסה לישראל בניגוד לחוק, לפי סעיף 12(1) לחוק הכניסה לישראל, התשי"ב-1952.

2. המערער שירת בתפקיד בכיר במנהל התיאום והקישור בנפת בית לחם, ועל פי הנטען בכתב האישום, שיפץ את ביתו, באמצעות ארבעה פועלים פלסטינים תושבי נפת בית לחם, שהובאו לבית המערער על ידי איש עסקים פלסטיני (להלן-"הקבלן"), שהיה מוכר למערער, ונזקק, לא פעם, לפנות למערער בתוקף תפקידו במנהל האזרחי בנפת בית לחם, בבקשות שונות. נטען, כי המערער אישר כניסה לישראל לשלושה מהפועלים שהועסקו בשיפוץ ביתו כאמור, שלא כדין, וכי הקבלן הוא ששילם, מכיסו, את עלות שכר הפועלים וחומרי הבנייה בהם נעשה שימוש בשיפוץ ביתו של המערער.

חלקו האחר של כתב האישום עוסק בכ-182 בקשות להיתרי כניסה לישראל שהוגשו למנהל האזרחי בבית לחם ושאושרו על ידי המערער, שלא על פי נהלי המנהל האזרחי. הבקשות להיתרי כניסה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח