חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > עת"א (באר-שבע) 34905-06-18 - אייל בן משה נ' שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עת"א (באר-שבע) 34905-06-18 - אייל בן משה נ' שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים

עת"א (באר-שבע) 34905-06-18

אייל בן משה (אסיר)

נ ג ד

שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים

באמצעות ב"כ עו"ד ליאת רותם

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[07.01.2020]

כב' השופט אהרון משניות

החלטה

 

בפניי בקשה לקיום הליך לפי פקודת ביזיון בית משפט. לפי הנטען בבקשה, המבקש נדון בדין משמעתי לשבעה ימי בידוד, אשר במהלכם נשללה ממנו גם האפשרות להיות בקשר טלפוני עם עורכי דינו.

לטענת ב"כ המבקש, ההחלטה לשלול מהמבקש את האפשרות לקשר טלפוני עם עורכי דינו, בעת שהייתו בבידוד בעקבות הרשעתו בדין משמעתי, מבזה את פסק הדין ניתן בעתירה זו לפני כשנה ומחצה, ביום 12.7.18, אשר בו נקבע כי הקשר של אסיר עם עורך דינו אינו טובת הנאה, אלא חלק מהזכות החוקתית להליך הוגן, ולכן "... שלילה או הגבלה ממשית של משך הזמן של הקשר הטלפוני של העותר עם עורכי דינו, מעבר להגבלת משך הזמן של הקשר הטלפוני שנקבעה לכל האסירים באגף, פוגעת פגיעה לא מידתית בזכות החוקתית להליך הוגן...".

ב"כ המבקש לא הסתפק בבקשה זו, ובהודעת עדכון שהגיש יום לאחר הגשת הבקשה, שב וטען, בלשון בוטה כדרכו, כי אף שהמבקש יצא בינתיים מהבידוד, "המשיב בז להחלטותיו של בית המשפט... דורס ברגל גסה את החלטותיו השיפוטיות של בית המשפט", ואף הרהיב עוז לטעון כי אם תידחה בקשתו, משמע כי "בית המשפט יחליט כי מותר שלא לקיים החלטות שיפוטיות...", כלשונו בסעיף 8 להודעה האמורה, מיום 11.12.18. מכאן בקשתו כי בית המשפט יקנוס את המשיב ב-50,000 ₪, ולחלופין יורה על ימי מאסר למפר ההחלטה.

לעומת זאת, ב"כ המשיב טוענת בתגובתה לבקשה, כי בשונה מהנטען בבקשה, המבקש נדון בדין משמעתי ל-3 ימי בידוד בלבד, ובנוסף על כך נשללו ממנו בהליך מנהלי טובות הנאה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח