חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > עת"א (נצרת) 25492-10-20 - מדינת ישראל ואח' נ' מיכאל לוי , פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עת"א (נצרת) 25492-10-20 - מדינת ישראל ואח' נ' מיכאל לוי

עת"א (נצרת) 25492-10-20

1. מדינת ישראל

2. שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים

נ ג ד

מיכאל לוי (אסיר)

בית המשפט המחוזי בנצרת

[10.12.2020]

כב' השופטת רננה גלפז מוקדי

פסק דין

 

לפני עתירת שירות בתי הסוהר באמצעות הפרקליטות (להלן: "המבקשים") להורות על הארכת תקופת החזקתו של המשיב בתנאי הפרדת יחיד לתקופה של 6 חודשים נוספים החל מיום 8.11.2020.

לבקשה צורף טופס עמדת האסיר להארכת הפרדה, חתום בידי המשיב, ממנו עולה כי המשיב אינו מסכים להמשך הפרדתו, אינו מבקש להיות בהפרדה זוגית, מבקש להיות נוכח בדיון ואינו מבקש להיות מיוצג על ידי סנגור מהסנגוריה הציבורית.

ב"כ המבקשים הבהירה בדיון כי אין מנוס אלא להמשיך ולהחזיק את המשיב בהפרדת יחיד וזאת לצורך השמירה על שלומו ובטחונו. היא הוסיפה וציינה, ביחס לבקשות אשר ב"כ המשיב הגישה בשמו למשיבים, כי אין בין הדיון בבקשה להארכת הפרדת היחיד לבין בקשות המשיב הנוגעות לתנאי ההפרדה עצמה דבר וכי ככל שהמשיב מבקש לשנות תנאי מתנאי ההפרדה, הוא רשאי לפנות בבקשות מתאימות אשר יידונו על ידי הגורם המוסמך. ב"כ המבקשים גם טענה כי המשיב יודע היטב לפנות בבקשות שכאלה ואף בעתירות על החלטות בעניינים אלו. היא הפנתה לפסק דינו של בית המשפט העליון במסגרת רע"ב 4314/20 שאישר את פסק דין המחוזי שדחה את עתירת המשיב להרחבת השעות המוקצות לו מדי יום לצורך שיחות טלפון משעתיים לשלוש.

ב"כ המשיב טענה כי המשיב מתנגד להמשך החזקתו בתנאי הפרדת יחיד בשל פגיעה בבריאותו הנפשית כתוצאה מהחזקתו הממושכת לאורך כחמש שנים בהפרדת יחיד. ב"כ המשיב טענה עוד כי לאורך התקופה יש פחות ופחות מידע בעניינו של המשיב ואין הצדקה להמשך החזקתו בהפרדת יחיד. לשיטתה, ניתן למצוא חלופה להפרדת היחיד אשר תבטיח את שלומו של המשיב ואין מקום להמשיך ולהחזיקו בבדידות אשר פוגעת בו. היא הוסיפה וציינה כי ניתן להחזיקו באגף שמור בתנאים אשר ישמרו על שלומו או לחילופין להחזיקו בהפרדת יחיד אבל בתנאים מקלים.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח