חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > עת"א (נצרת) 36115-11-20 - איוב עמאר נ' שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עת"א (נצרת) 36115-11-20 - איוב עמאר נ' שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים ואח'

עת"א (נצרת) 36115-11-20

איוב עמאר (אסיר)

נ ג ד

1. שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר - זימונים

2. מדינת ישראל

בית המשפט המחוזי בנצרת

[10.12.2020]

כב' השופטת רננה גלפז מוקדי

פסק דין

 

לפני עתירת אסיר (להלן: "המבקש") בדבר אי קבלת טיפול רפואי מתאים.

המבקש טוען בעתירתו כי הוא סובל מתחלואה בעור מזה מספר חודשים וחרף פנייתו לגורמים המתאימים אצל המשיבים, הוא לא זוכה לטיפול ועודנו סובל ממצבו הרפואי. מכאן העתירה.

המבקש עתר להורות למשיבים להתיר כניסת רופא פרטי לצורך בדיקתו וכן להמציא לידיו העתק מהתיק הרפואי, כמו כן עתר להורות על מתן טיפול רפואי להקלה על מכאוביו ומיגור התופעות מהן הוא סובל.

המשיבים התנגדו לעתירה וטענו כי העתירה רצופה באי דיוקים. לדבריהם, פעלו בהתאם להוראות סעיף 11ב וסעיף 74 לפקודת בתי הסוהר (נוסח חדש), תשל"ב-1971 וכן על פי הוראות פקודת הנציבות 04.44.00 בדבר "הטיפול הרפואי באסיר" באופן שהמבקש קיבל טיפול רפואי במתקן הכליאה ואף הועבר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "זיו" כאשר המבקש שוחרר על דעת עצמו ובניגוד להמלצת הצוות הרפואי שם. עוד נטען, כי הגורמים המקצועיים אצל המשיבים פועלים בהתאם להנחיות הצוות הרפואי אשר טיפל במבקש בבית החולים והתופעות שבגינן נזקק המבקש לטיפול רפואי חלפו. כל שנותר, הן צלקות באזור הטיפול הרפואי ותו לא. המשיבים טענו כי ככל שהמבקש סובל מתסמינים נוספים ואחרים, עליו לפנות בבקשה מתאימה לגורמי הרפואה ואולם לדבריהם, עלה החשש כי תלונותיו הן מסווה לניסיון להשגת תרופות ממכרות. המשיבים טענו כי המבקש אינו תוקף החלטה פגומה כלשהי והוא כלל לא פנה בבקשה לאפשר לו להכניס לכלא רופא מטעמו ולכן אין מקום להתערבות בית המשפט. המשיבים הוסיפו וציינו כי המבקש עתיד להיות מובא בפני רופא עור במסגרת מרפאות מומחים לקראת סוף חודש דצמבר, כך על פי המתוכנן.

לפיכך, עתרו להורות על דחיית העתירה.

אחר שעיינתי בכתבי הטענות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח