חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > עת"מ (ירושלים) 4007-04-20 - אסף שפירא נ' מועצה אזורית ערבות הירדן, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עת"מ (ירושלים) 4007-04-20 - אסף שפירא נ' מועצה אזורית ערבות הירדן

עת"מ (ירושלים) 4007-04-20

אסף שפירא

נ ג ד

מועצה אזורית ערבות הירדן

בית המשפט המחוזי בירושלים בשבתו כבית-משפט לעניינים מנהליים

[16.02.2021]

כבוד השופט אברהם רובין

פסק דין

 

1. העותר הגיש נגד המשיבה עתירה לפי חוק חופש המידע, התשנ"ח - 1998, המבוססת על בקשת מידע מיום 24.2.20, בגדרה ביקש העותר לקבל את "פירוט כלל ההתחשבנות בין מועצה אזורית בקעת הירדן למשרדו של עו"ד אביעד הכהן". בעתירתו ביקש העותר שבית המשפט יחייב את המשיבה "לחשוף את כלל מסמכי הנהלת החשבונות של מכורה בשנים 2020-2017, ולזמן לדיון הוכחות את עו"ד אביעד הכהן, גזברית המועצה אורית ארציאלי וראש המועצה דוד אלחיאני, על מנת להבין מדוע הם מסתירים מידע מהותי זה מהציבור..." (סעיף 29 לעתירה).

בתגובה מקדמית שהגישה המשיבה היא הבהירה כי היא מסכימה להעביר לעותר את כל המידע המבוקש, לתקופה שמתחילת שנת 2017 ועד למועד הגשת העתירה, זאת תוך השמטת הסכומים ששולמו למשרד עורכי הדין. לתגובה המקדמית אף צורפה כרטסת הנהלת החשבונות של המשיבה מול משרד עורכי הדין, תוך שהסכומים אשר בכרטסת הושחרו. בתגובה הבהיר העותר כי הוא עומד על הסרת ההשחרה, והוא אף הצהיר כי ככל שתוסר ההשחרה אזי "בזה יסתיים מבחינת העותר העיסוק בעתירה זו". בהמשך לאמור ועל יסוד הצהרת העותר קבעתי בהחלטה מיום 16.8.20 כי נושא השחרת הסכומים הוא הנושא היחיד שנותר על הפרק במסגרת העתירה. בהמשך לכך נקבעה העתירה לדיון ונקבע כי המשיבה תגיש כתב תשובה.

2. ביום 8.2.21 הודיע העותר כי הוא קיבל מכתב מאת המשיבה, בגדרו היא הסכימה לחשוף את הנתונים שהושחרו בכרטסת הנהלת חשבונות, וכי לנוכח זאת היא דורשת ממנו להגיש לבית המשפט בקשה למחיקת העתירה ולביטול את הדיון שנקבע. למכתבה של המשיבה צורפה הכרטסת המלאה ללא ההשחרה. חרף זאת לא נחה דעתו של העותר. העותר מבקש כי העתירה לא תימחק לפני שיימסרו לו נתונים לגבי הסכומים שהועברו למשרד עורכי הדין גם לתקופה שמאז שנת 2012 ועד 2017, וגם לתקופה שמאז הגשת העתירה ועד היום.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח