חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > עת"מ (ירושלים) 59204-01-21 - האגודה למען העיוור אשדוד נ' משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עת"מ (ירושלים) 59204-01-21 - האגודה למען העיוור אשדוד נ' משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים ואח'

עת"מ (ירושלים) 59204-01-21

האגודה למען העיוור אשדוד

נ ג ד

1. משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים

2. גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל

בית המשפט המחוזי בירושלים בשבתו כבית-משפט לעניינים מנהליים

[21.04.2021]

כבוד השופט דוד גדעוני

פסק דין

 

העתירה שלפניי נסבה על מכרז 116/2020 (המכרז) שפרסם המשיב 1 (המשרד או משרד הרווחה) למתן שירותי תעסוקה במפעלים מקדמי תעסוקה עבור אנשים עם מוגבלות פיסית וחושית בפריסה ארצית. המשיבה 2, גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל (גשר) שהיא הקדש ציבורי, זכתה באשכול ובאזור הרלבנטי. העותרת מבקשת להכריז על הצעתה שלה כזוכה ולהורות על פסילת הצעתה של גשר. עיקר טענותיה של העותרת מופנות כלפי הניקוד שניתן להצעתה.

תמצית העובדות

1. המכרז נועד לאתר גופים, ציבוריים או פרטיים, למתן שירותי תעסוקה במפעלים מקדמי תעסוקה עבור אנשים עם מוגבלות פיסית וחושית, בפריסה ארצית. שירותי התעסוקה המוגנת נושא המכרז מיועדים לאנשים עם מוגבלויות אשר מוגבלותם מצמצמת את יכולתם להשתלב בשוק העבודה הפתוח והם זקוקים למסגרת תעסוקתית בתנאים מיוחדים. שירותי התעסוקה המוגנת כוללים שיקום והכשרה תוך כדי פיתוח מסוגלות תעסוקתית בתחומי המיומנויות הרכות, הקניית הרגלי עבודה והכרת סביבת עבודה נורמטיבית. מקבלי השירות יעסקו במסגרת השיקום בפיתוח מיומנויות תעסוקתיים כגון: מיומנויות טכניות בשדות תעסוקתיים יצרניים ושירותיים. בכלל זה, פיתוח מסלול לקידום מערך התעסוקה הקבוע במפעל עבור אוכלוסיית אנשים עם מסוגלות תעסוקתית שאינה מאפשרת השתלבות בשוק הפתוח (ס' 1.2.2 למסמכי המכרז).

2. המכרז חולק לשני אשכולות. לענייננו רלבנטי אשכול א' - מפעל מקדם תעסוקה מעורב שבו מרבית מקבלי השירותים הם עיוורים ולקויי ראייה בתוספת אנשים עם מוגבלות. האשכול כלל שמונה אזורים שונים בהם יפעלו מפעלים מקדמי תעסוקה. הרלבנטי לענייננו הוא אזור מישור החוף הדרומי שנועד ל-75 מקבלי שירות (ס' 1.2.3.1 למסמכי המכרז ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח