חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > עת"מ (ירושלים) 654/06 - חברת מוניות הוד בע"מ - קו 82 ואח' נ' מדינת ישראל - משרד התחבורה ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עת"מ (ירושלים) 654/06 - חברת מוניות הוד בע"מ - קו 82 ואח' נ' מדינת ישראל - משרד התחבורה ואח'

עת"מ (ירושלים) 654/06

1. חברת מוניות הוד בע"מ - קו 82

2. מוניות קו 2 ומלבס - אחדות שעריה

נ ג ד

1. מדינת ישראל - משרד התחבורה

2. מר שאול מופז - שר התחבורה

3. אלכס לנגר - המפקח הארצי על התעבורה

4. ניו-ליין שרותי מוניות בע"מ


בית המשפט המחוזי בירושלים

בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים

[15.06.2008]


כב' השופט משה סובל


בשם העותרות - עו"ד חיים כהן

בשם משיבה 4 - עו"ד ארנה קדר

פסק דין

 

1.    עניינו של פסק דין זה בקו השירות לפי מק"ט 5210 במסגרת הרפורמה בענף מוניות השירות כפי שנקבעה בתיקון מס' 64 לפקודת התעבורה משנת 2005 ובתקנות שבאו בעקבותיו. קו שירות זה נוסע מבית החולים בילינסון בפתח-תקווה ועד לדולפינריום בתל-אביב. העתירה המקורית, שהוגשה בתחילה לבית המשפט לעניינים מינהליים בתל-אביב-יפו והועברה לאחר מכן לבית משפט זה, עסקה בקווי שירות נוספים ובמשיבות נוספות שהגישו בקשות להפעלת אותם קווים. בהתאם להסכמת הצדדים שקיבלה תוקף של החלטה בדיון מיום 6.8.06, ובהתאם להתפתחויות ולהחלטות נוספות שבאו לאחר מכן, צומצמה ההתדיינות בעתירה הנוכחית לקו השירות במק"ט 5210, והעותרות נצטוו להגיש עתירה מתוקנת המוגבלת לקו שירות זה. צמצום נוסף בעתירה המתוקנת הוא במחיקת חברת מוניות ההר כפר קאסם בע"מ (להלן - מוניות ההר), שבשעתו הגישה אף היא בקשה לרישיון הפעלה של קו השירות במק"ט 5210 אך לאחר מכן משכה את בקשתה.

2.    לנוכח ההשתלשלות הנזכרת, הסוגיה היחידה בה ניתן וצריך לדון במסגרת פסק דין זה הנה ההתמודדות על הפעלת קו השירות במק"ט 5210. הבהרה זו נחוצה בשים לב לכך שכתב העתירה המתוקן עדיין מכיל טענות הנוגעות לקווי שירות אחרים. לא עוד אלא שהעותרת 2 ממשיכה להופיע כעותרת ולדרוש סעדים עבור עצמה גם במסגרת כתב העתירה המתוקן, למרות שהיא כלל לא הגישה בקשה לרישיון הפעלה של קו השירות במק"ט 5210 אלא במק"ט אחר (5105), שנמחק בהסכמה מהעתירה בפסק דין חלקי מיום 6.8.06 ושעניינו נדון על ידי בית משפט זה בהליכים אחרים (עת"מ (י-ם) 211/07 מוניות חי בע"מ נ' משר התחבורה, כב' השופט יהונתן עדיאל; ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח