חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > פ"ה (חיפה) 36654-08-15 - קמיל עטילה- עו"ד נ' נציבות שירות המדינה, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
פ"ה (חיפה) 36654-08-15 - קמיל עטילה- עו"ד נ' נציבות שירות המדינה

פ"ה (חיפה) 36654-08-15

קמיל עטילה- עו"ד

ע"י ב"כ - עו"ד סיגל פעיל

נ ג ד

נציבות שירות המדינה

ע"י פרקליטות המדינה, משרד המשפטים

בית דין אזורי לעבודה בחיפה

[24.08.2015]

כב' השופטת עפרה ורבנר

החלטה

 

1. עניינה של הבקשה לסעד זמני שהוגשה ע"י המבקש, הינו ביטול החלטת נציבות שירות המדינה על פיזור ועדת הבוחנים למכרז 33448, לתפקיד מנהל המחלקה הפיסקאלית בפרקליטות המדינה, וכינוס ועדת בוחנים בהרכב חדש.

יש לציין, כי ועדת הבוחנים בהרכבה המקורי ראיינה את המועמדים בתאריך 5.5.15, בעוד ההחלטה על פיזור הועדה בהרכבה הקודם וכינוס ועדה בהרכב חדש, התקבלה, ככל הנראה, רק במהלך חודש אוגוסט 2015.

2. מהבקשה שהוגשה לבית הדין, עולה, כי בנוסף למבקש התמודדו במכרז ששה מועמדים נוספים, אלא שהמבקש לא פירט בבקשתו את שמם ואת מקום מגוריהם.

3. בנסיבות הבקשה, וכאשר המדובר בבקשה המתייחסת למכרז שבו מקום העבודה המיועד של העובד אמור להיות בפרקליטות המדינה, ברור, כי לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים נתונה סמכות מקומית.

יחד עם זאת, מהבקשה עולה, כי קיימת בעייתיות בקיום הדיון בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים, שכן המבקש ציין, שאחד מבין המועמדים במכרז הינו עורך דין הירשברג, בעלה של כב' השופטת רחל ברג-הירשברג, המכהנת כשופטת בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים.

4. המבקש בחר להגיש בקשתו בחיפה, בנימוק, כי הגם שהינו מתגורר במשך כל השבוע בירושלים, בדירה שכורה, הרי מענו הרשום הינו בבית ג'אן, שם מצוי בית הקבע שלו, לדבריו.

בהקשר זה נציין, כי ספק בעינינו, האם אדם המתגורר במשך כל השבוע בירושלים, יש לקבוע שמקום מגוריו לעניין תקנה 4 לתקנות בית הדין לעבודה [סדרי דין], תשנ"ב-1991, הינו במקום אחר.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח