חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > פ"ל (באר-שבע) 10253-06-20 - מדינת ישראל נ' עאיד מסאלמה , גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
פ"ל (באר-שבע) 10253-06-20 - מדינת ישראל נ' עאיד מסאלמה

פ"ל (באר-שבע) 10253-06-20

מדינת ישראל

נ ג ד

עאיד מסאלמה (עציר)

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתעבורה בבאר-שבע

[07.02.2021]

כבוד השופטת, סגנית נועה חקלאי הנשיא

ב"כ המאשימה - עו"ד עמוס

ב"כ הנאשם - עו"ד שנהב ממשרדו של עו"ד חיימוביץ

גזר דין

 

1. הנאשם הורשע על פי הודאתו בביצוע עבירות של נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף, ללא רישיון רכב תקף, בקלות ראש ובזמן פסילה בניגוד לסעיפים 10(א), 2, 62(2) ו- 67 לפקודת התעבורה [נוסח חדש] התשכ"א 1961 (להלן - "פקודת התעבורה"), נהיגה ללא ביטוח תקף בניגוד לסעיף 2(א) לפקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש], התש"ל 1970, אי ציות לאור אדום ברמזור ואי ציות לאות של שוטר במדים, עבירות בניגוד לתקנות 22(א) ו- 23(א)(2) לתקנות התעבורה, התשכ"א 1961.

2. על פי עובדות כתב האישום ביום 26.6.20 נהג הנאשם באופנוע, ברשלנות, ללא קסדת מגן, כשהוא מרכיב נוסע מאחור. כשנדרש על ידי שוטר לעצור את רכבו, המשיך בנסיעה רצופה תוך בריחה מהשוטר, במהלך הבריחה נכנס לצומת כשבכיוון נסיעתו דולק אור אדום, בהמשך פנה ימינה, עלה על אי תנועה בנוי, ובהמשך עלה על מדרכה, הנוסע ירד מהאופנוע וברח רגלית, הנאשם המשיך בנסיעה, ובהמשך ירד מהאופנוע וברח רגלית עד שנעצר. בנסיבות המתוארות נהג הנאשם ברכב על אף שאינו אוחז ברישיון נהיגה לסוג זה של רכב, על אף שרישיון הנהיגה שברשותו (שאינו מתאים כאמור לאופנוע) פקע לפני למעלה מ- 3 שנים, על אף שלרכב לא היה רישיון תקף, על אף שלא היה כיסוי ביטוחי לנהיגתו ברכב, ועל אף שנפסל על ידי בית המשפט, הן במסגרת גזר דין בו הוטלו עליו 3 שנות פסילה, והן במסגרת החלטה שניתנה כחלק מתנאי שחרורו, ובעוד שתי הפסילות הללו בתוקף.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח