חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > רע"א (מרכז) 4728-07-14 - עמוס ליכט ואח' נ' איל בר לב ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"א (מרכז) 4728-07-14 - עמוס ליכט ואח' נ' איל בר לב ואח'

רע"א (מרכז) 4728-07-14

1. עמוס ליכט

2. תמר ליכט

המבקשת 2 באמצעות ב"כ עו"ד אילן לקפיש

נ ג ד

1. איל בר לב

2. ציון ירום

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

[12.11.2014]

לפני אילן ש' שילה, סג"נ כבוד השופט

החלטה

 

1. לפניי בקשת רשות ערעור על החלטת בית משפט השלום בכפר סבא (כב' השופטת מ' בן ארי), מיום 2.6.14. בהחלטה הורה בית המשפט על מחיקת סעיפים, הן מתצהיר המשיבים (התובעים שם) הן מתצהירי המבקשים. למעשה, תצהיר העדות הראשית של המבקש נמחק כולו, מטעמים של חוסר רלוונטיות לכתב התביעה, או משום שמדובר בנושאים המחייבים הגשת חוות דעת מומחה אשר לא צורפה.

2. ההחלטה נושא הבקשה ניתנה במהלך קדם משפט בתביעה בסדר דין מקוצר, שהגישו המשיבים נגד המבקשים, לסכום של 1 מיליון ₪. עניינה של התביעה בהתחייבויות כספיות נטענות בקשר לחברה בשם "לב היהלום שבניקיון בע"מ", שבעלי המניות בה הם המבקשת 2 והמשיב 1.

המבקש 1 הוא אביה של המבקשת 2, והוא מנהל החברה מטעמה ומיופה כוחה. המשיב 2 הוא חמו של המשיב 1 (אבי אשתו), אשר על פי הנטען בכתב התביעה הלווה כסף למבקשים, לצורך השקעה בחברה.

3. בית משפט קמא קיים דיון קדם משפט ממושך בן מספר שעות, בעניין תצהירי עדויות ראשיות, שבמהלכו ניתנה לצדדים הזדמנות לטעון ולענות על שאלות בית משפט קמא בעניין התצהירים, ובסופו ניתנה ההחלטה.

4. בהחלטה נמחקו גם סעיפים שבהם טענו המבקשים טענת קיזוז. בית משפט קמא קבע כי אין מקום לטעון קיזוז, במסגרת טענת הגנה שהמשיב רוקן את החברה מנכסיה. נקבע כי המבקשים לא הניחו תשתית ראייתית מינימלית לטענת הקיזוז, אלא צרפו בליל של מאות מסמכים חשבונאיים, מבלי לתמוך אותם ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח