חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > רע"א (תל-אביב-יפו) 74944-07-19 - דניאל אדרי נ' עמי כלפון, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"א (תל-אביב-יפו) 74944-07-19 - דניאל אדרי נ' עמי כלפון

רע"א (תל-אביב-יפו) 74944-07-19

דניאל אדרי

ע"י ב"כ עו"ד יוסי שקד

נ ג ד

עמי כלפון

ע"י ב"כ עו"ד לירז גונן אללוף

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו בשבתו כבית-משפט לערעורים אזרחיים

[08.08.2019]

כבוד השופט, סגן ישעיהו שנלר הנשיא

פסק דין

 

1. ביום 21.7.2019 דחה בית המשפט קמא (כב' השופטת כוכבה לוי) את בקשתו של המערער לביטול צו לעיכוב יציאתו מהארץ, אלא אם יפקיד סכום של 500,000 ₪ בערבות בנקאית.

2. המערער הגיש בקשת רשות ערעור על החלטה זו וכאשר בהחלטה מיום 31.7.2019 קבעתי כי הבקשה מצריכה תגובה וכי המשיב יתייחס לאפשרות של החלת תקנה 410 לתקנות סדר הדין האזרחי, תשמ"ד-1984 (להלן: התקנות).

ואכן, הוגשה תגובה ולאחר עיון בבקשה ובתגובה סבורני כי בנסיבותיו של המקרה דנן יש מקום ליתן רשות ערעור ואף לקבל את הערעור באופן כפי שיפורט להלן ועל כן המבקש בבקשה יתואר כמערער.

יוער כי המשיב התנגד כי בית המשפט יעשה שימוש בהוראה האמורה, וזאת בנימוק כי יש מקום שהמותב המכיר את הצדדים ומטפל בעניינם הוא זה שיידרש לנושא הסעד הזמני, אולם לאחר שניתנה למשיב האפשרות לטעון לגופם של דברים במסגרת תגובתו, וכפי שנעשה על ידו, לא ראיתי מניעה להידרש להחלטה בבקשה לגופה, ובמיוחד נוכח התוצאה דלהלן.

3. בתמצית, מדובר בתביעה אשר מתנהלת בפני בית המשפט קמא מזה תקופה, תביעה בה המשיב תבע את המערער תביעה שטרית וכאשר במהלך ההליך בפני הערכאה הדיונית בהחלטה מיום 9.9.2015 אשר ניתנה על ידי כב' הרשמת הבכירה ורדה שוורץ ניתן תוקף של החלטה להסכמת הצדדים לפיה צו עיכוב היציאה מהארץ שהוצא כנגד המערער יבוטל בכפוף להמצאת תצהירה של אשת המערער לפיו לא תתנגד למימוש העיקול על חלקו של המערער בדירה ולא תטען להגנות המוקנות לה מכח חוק הגנת הדייר וחוק ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח