חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > רע"א 2473/15 - מרקעי תקשורת בע"מ נ' אביב נקש
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"א 2473/15 - מרקעי תקשורת בע"מ נ' אביב נקש

רע"א 2473/15

מרקעי תקשורת בע"מ

נ ג ד

אביב נקש

בבית המשפט העליון

[19.04.2015]

כבוד השופט צ' זילברטל

בשם המבקשת:

עו"ד מיכאל נאור; עידו שמחי

 

החלטה

 

בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בירושלים (כב' השופט בן-ציון גרינברגר) בתיק הפ"ב 9435-05-14 מיום 1.3.2015. בפסק הדין קיבל בית משפט קמא, באופן חלקי, את בקשת המבקשת לביטול פסק בוררות באופן שהורה שסוגיות מסוימות שנדונו בפסק הבוררות יתבררו שוב בפני בורר חדש, כשקביעה אחרת של הבורר תעמוד על כנה. כלפי החלטה זו, שהותירה את אחת הקביעות שבפסק הבוררות על כנה, הוגשה הבקשה דנא. כן הוגשה בקשה לעיכוב ביצוע.

רקע והליכים קודמים

1. עיקרי העובדות הצריכות לעניין פורטו בהרחבה בהחלטתו של השופט א' רובינשטיין ברע"א 8613/13 מרקעי תקשורת בע"מ נ' נקש (8.1.2014). בהחלטה זו הובא הרקע ליחסים העסקיים בין הצדדים ולסכסוך שנתגלע ביניהם וכן נסקר פסק הבוררות הראשון שניתן בעניינו של אותו סכסוך. בקצרה ייאמר שחברה בבעלותה של המבקשת התקשרה בהסכם שותפות עם המשיב ואדם נוסף (להלן: מועלם) להקמת מיזם שיתמקד בהפצתו של מקומון באזור ירושלים וזאת באמצעות הקמתה של חברה חדשה (להלן: חברת המקומון). בעת כריתת הסכם השותפות, המשיב ומועלם ניהלו והיו הבעלים של חברה בשם אינדקס, שאף היא עסקה בתחום המקומונים. בין הצדדים הוסכם, כי המשיב ומועלם יספקו שירותי ניהול לחברת המקומון בתמורה לדמי ניהול שישולמו לחברה שבבעלותם. המיזם לא עלה יפה ובשל כך הוכנסו שינויים באופן ניהולה של חברת המקומון: תחילה הופחתה התמורה החודשית עבור שירותי הניהול שסיפקו המשיב ומועלם לחברה, ובהמשך הוחלט להפסיק את ההתקשרות עם החברה שבאמצעותה סופקו שירותי הניהול ועל העברת המשיב מתפקידו כמנכ"ל החברה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח