חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > רע"א 4364/18 - ת.ק.ש אלפיים בע"מ ואח' נ' כארמור-פתרונות משולבים לרכב בע"מ
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"א 4364/18 - ת.ק.ש אלפיים בע"מ ואח' נ' כארמור-פתרונות משולבים לרכב בע"מ

רע"א 4364/18

1. ת.ק.ש אלפיים (1997) בע"מ

2. רוברט קאופמן

נ ג ד

לרכב כארמור-פתרונות משולבים בע"מ

בבית המשפט העליון

[05.07.2018]

כבוד השופט ע' גרוסקופף

בשם המבקשים - עו"ד שי כהן; עו"ד איתן פישמן

 

החלטה

 

1. לפני בקשת רשות ערעור על החלטת כבוד השופט עאטף עיילבוני לדחות בקשה לסילוק על הסף שהוגשה בת"א 22288-07-15, וזאת משלל עילות, ובהן העדר עילה כנגד המבקש 2, ויתור, מעשה בית דין, שיהוי, אי קיום החלטות משפטיות ועוד.

2. בקשת רשות הערעור משתרעת על פני 30 עמודים בכתב צפוף (בקשת הסילוק כללה רק 5 עמודים, וזאת משום שבית המשפט קמא השכיל להגביל את המבקשים ביחס לאורך הבקשה), וכוללת מספר רב של טענות המבוססות על מצע עובדתי מורכב וסבוך. ביחס לבקשות מסוג זה ראוי להעיר את הדברים הבאים: בקשה לסילוק על הסף, ומקל וחומר בקשה לרשות ערעור על דחיית בקשה לסילוק על הסף, צריכה להתבסס על עילת סילוק ברורה וממוקדת (ולמצער, על מספר מצומצם של עילות סילוק כאלה), המצדיקה את סילוק התביעה ללא בירור עובדתי, ואשר ניתן לבחון אותה בפשטות ובמהירות, באופן שייעל את ההליך הדיוני. בקשות ארכניות, המתפרשות על פני שורה ארוכה של טענות סף שונות, והמחייבות בירור מרוכב, וצלילה לנבכי העובדות, אינן מתאימות לרוב לבירור בהליך של בקשה לסילוק על הסף, אלא מצביעות על כך שאת טענות הצדדים יש לברר כמקשה אחת, במסגרת הדיון בתובענה גופה.

3. אם מזקקים מהבקשה שלפניי את העיקר, הרי שליבת טענת המבקשים בבקשת רשות הערעור היא כי יש לסלק את התובענה משום שהנושאים בהם היא עוסקת כבר הוכרעו בהסדרים שנערכו בין המבקשת 1 לבין הנאמנת שמונתה למשיבה (רו"ח עליזה שרון. להלן: "הנאמנת"), אשר אושרו על ידי בית המשפט של פירוק.

4. עילת התביעה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח