חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > רע"א 4718/13 - מדינת ישראל נ' בולפון יון ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"א 4718/13 - מדינת ישראל נ' בולפון יון ואח'

רע"א 4718/13

מדינת ישראל

נ ג ד

1. בולפון יון

2. פרומו סאקי יון

בבית המשפט העליון

[29.06.2014]

כבוד השופטת (בדימ') ע' ארבל

בשם המבקשת - עו"ד ח' זנדברג, עו"ד א' נווה

בשם המשיבים - עו"ד ו'מיסויוק

 

החלטה

 

1. בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו (כבוד השופטת ע' צ'רניאק), מיום 19.5.2013 ברע"א 8695-03-12, שלפיו התקבלה בקשת רשות הערעור על החלטת בית משפט השלום בתל אביב-יפו (כבוד השופטת א' פרוסט-פרנקל), מיום 2.2.2012 בת"א 166393-09, שלפיה נדחתה בקשת המשיבים להתיר את עדותם באמצעות כינוס וידאו על חשבון המדינה.

2. המשיבים הם אזרחי מולדובה שעבדו בארץ כעובדים זרים בענף הבניין. הם הועסקו על ידי חברה ישראלית אשר דאגה שיקבלו אשרות עבודה ורישיון עבודה כדין מהמדינה. המשיבים נעצרו על ידי המדינה ונכלאו, המשיב 1 ל-12 ימים, והמשיב 2 לתשעה ימים. לאחר מכן הורחקו שניהם מהארץ. המשיבים הגישו בבית משפט השלום תביעת פיצויים נגד המדינה, היא המבקשת בבקשה שלפניי (להלן: המדינה), בגין מעצרם וכליאתם שלא כדין ובגין הנזק הממוני אשר נגרם להם בשל כך, לרבות ימי העבודה שהפסידו כשנעצרו וכן אובדן השתכרות עתידי לגבי התקופה מעת שהורחקו ועד תום שהותם על פי רישיון העבודה שהיה ברשותם. בין הצדדים נחתם הסדר דיוני, במסגרתו הכירה המדינה באחריותה לנזק ונותר לדון רק בשאלת גובה הפיצוי. ההסדר הדיוני קבע כי לצורך אובדן ההכנסה העתידי לו טענו המשיבים, יקבע מועד הוכחות ויוגשו תצהירים מטעם הצדדים. עוד צוין במפורש כי ככל שלא יתייצבו המשיבים לדיון ההוכחות - יוצאו התצהירים, לא ישמשו כראיה ורכיב זה בלבד יידחה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח