חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > רע"א 6170/19 - פלוני נ' פלונית
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"א 6170/19 - פלוני נ' פלונית

רע"א 6170/19

פלוני

נ ג ד

פלונית

בבית המשפט העליון

[11.10.2019]

כבוד השופט י' עמית

בשם המבקש - עו"ד מ' וסרטייל

החלטה

 

בקשת רשות ערעור על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע (כב' השופט י' פרסקי) מיום 1.9.2019, בה נקבע כי אין לחייב את המשיבה לענות על שאלות שהוצגו לה בשאלון ששלח לה המבקש.

1. המשיבה הגישה נגד המבקש תביעה נגררת בעקבות הרשעתו במסגרת הסדר טיעון בעבירות של בעילה אסורה בהסכמה, איומים ושימוש לרעה בכוח המשרה. במסגרת הליכי הגילוי המוקדם, שיגר המבקש שאלון למשיבה. אלא שלטענתו היא לא ענתה על חלק מהשאלות בצורה עניינית, ועל כן הגיש המבקש בקשה לבית משפט קמא כי יורה לה לעשות כן. בית משפט קמא קיבל את בקשתו והורה למשיבה לעשות כן (החלטה מיום 29.4.2019, להלן: ההחלטה הראשונה).

בהמשך, שב ופנה המבקש לבית משפט קמא בטענה כי המשיבה לא ענתה כראוי לשאלון. בהחלטתו מיום 1.9.2019 קבע בית המשפט כדלקמן:

"התביעה הינה נגררת לפלילים. העובדות הרלוונטיות הן אלו נשוא כתב האישום המתוקן בו הודה הנאשם. המבוקש הינו סנקציה לאור טענה להעדר מענה כראוי לשאלון ששלח הנתבע לתובעת. התובעת טענה לכך שיש מספר קטגוריות המאפיינות את השאלות ושהשיבה למה שהיה נדרש.

לאחר ששקלתי שוב את כל הנתונים והנסיבות, כמו גם החלטות קודמות, מצאתי שאין מקום להוסיף עוד ולחייב את התובעת במענה לפרטי הפרטים אותם ביקש הנתבע במה שנותר מהשאלות במסגרת השאלון שהגיש לתובעת. [...]".

2. על החלטה זו הגיש המבקש את בקשת רשות הערעור שלפניי, בה הוא טוען, בין היתר, כי שגה בית משפט קמא בכך שלא הורה על ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח