חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > רע"פ 6409/02 - פלוני נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רע"פ 6409/02 - פלוני נ' מדינת ישראל, ~

רע"פ 6409/02

פלוני

נגד, ~

מדינת ישראל, ~ , ~

בבית המשפט העליון , ~

[29.8.2002]

לפני ש' לוין המשנה לנשיא

בקשת רשות ערעור

ה ח ל ט ה, ~

ה ח ל ט ה


המשנה לנשיא ש' לוין

1. לפני בקשת רשות לערער על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו (השופטים ד' ברלינר, ז' המר ונ' אחיטוב) אשר לפיו התקבל בחלקו ערעורו של המבקש על פסק דינו של בית משפט השלום ברחובות (השופטת ל' לב און).

2. הבקשה הוגשה על ידי המבקש בעצמו. בהחלטתי מיום 31.7.02 איפשרתי לסניגורו של המבקש אשר ייצג אותו בית המשפט המחוזי להגיש בקשה מתוקנת למתן רשות לערער. בתגובה הגיש סניגורו של המבקש בקשה לשחרורו מהייצוג מאחר ויחסיו עם המבקש עלו על שרטון. אני נענה לבקשת הסניגור ומשחררו מן הייצוג. מאחר והאשמה שיוחסה למבקש אינה מחייבת כי יינתן לו ייצוג על פי הדין ומאחר והמבקש לא ביקש כי ימונה לו סניגור דן, אני בבקשה כפי שהגישה המבקש.

3. על פי כתב האישום, ביום 24.9.00 התקשר המבקש בשעת צהריים לביתה של גרושתו, לה היה נשוי במשך כעשרים שנה (להלן - המתלוננת). במהלך השיחה התפתחה מריבה בין השניים, והמתלוננת אמרה למבקש כי הקליטה את השיחה.

כעבור זמן קצר הגיע המבקש לביתה של המתלוננת, ומשסירבה זו לפתוח לו את הדלת איים עליה המבקש כי ייכנס דרך המרפסת. המתלוננת פתחה את הדלת, ואז המשיכה להתפתח מריבה קשה בין השניים, מריבה שבמהלכה דחף המבקש את המתלוננת אל הקיר במטבח והשמיע איומים כלפיה. בעקבות דברים אלה ומחמת הפחד בו הייתה שרוייה קפצה המתלוננת ממרפסת הבית החוצה. כתוצאה מכך נגרמו לה שבר בגב ושברים בעקבים. המבקש נמלט מהמקום ונעצר רק כעבור מספר שבועות.

כתב האישום ייחס למבקש עבירה אחת ויחידה והיא גרימת חבלה חמורה לפי סעיף 333 לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן - החוק).

4. לאחר ששמע את עדויות המבקש והמתלוננת וכן עדויות נוספות קבע ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח