חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > רת"ק (באר-שבע) 59473-09-20 - ברוך קבלו נ' אליהו חזן, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
רת"ק (באר-שבע) 59473-09-20 - ברוך קבלו נ' אליהו חזן

רת"ק (באר-שבע) 59473-09-20

ברוך קבלו

ע"י ב"כ יניב הרינג

נ ג ד

אליהו חזן

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[06.04.2021]

כבוד השופט אלון אינפלד

פסק דין

 

 

לפני בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט לתביעות קטנות בבאר שבע (כבוד השופט שי ברגר), מיום 06.09.2020, בו התקבלה תביעתו של המשיב נגד המבקש (ת"ק 47254-11-19). זאת, לאחר שהמבקש זומן כדין ולא התייצב, ולאחר שנקבע כי המשיב הצליח להוכיח את זכותו לתמורה בגין עסקה למכירת רכב. כן, מתבקשת הרשות לערער על ההחלטה מיום 16.09.20, בה נדחתה בקשה לעיון חוזר בבקשה לביטול פסק הדין.

הצדדים טענו בכתב במסגרת בקשה זו, ובהסכמת הצדדים העניין מוכרע על יסוד הכתובים, ללא דיון. לאחר עיון, עלה כי יש ממש בטענות המבקש. לפיכך, הבקשה לרשות ערעור מתקבלת, הבקשה נדונה כערעור וזהו פסק הדין שלערעור.

עולה מכתבי הטענות והמסמכים המצורפים כי אין חולק שביום 24.3.13 התקשר המבקש, בעל עסק של מכונאות רכב וחלקי חילוף, בחוזה בכתב לפיו הוא ירכוש רכב מסוג וולוו מהמשיב. בין הצדדים סוכם, כי המבקש יעביר למשיב סך של 5,000 ₪ ובתמורה לכך, המשיב יבצע העברת בעלות על הרכב למבקש. הוצהר בהסכם, כי מחיר הרכב נובע ממצבו המכאני (ופורטו בהסכם בעיות שונות), וכי הרכב עצמו עובר עם ביצוע ההסכם לחזקת הקונה, המבקש. המחלוקת בין הצדדים נעוצה בטענה להפרת ההסכם על ידי המבקש, שקיבל הרכב, אך נטען כי לא שילם את תמורתו.

בכתב התביעה טען המשיב, כי המבקש לא קיים את חלקו בהסכם ולא שילם את הסכום שהוסכם, זאת על אף שהוצאה לו חשבונית כבקשתו, ועל אף שניתנו לו מספר אורכות לשלם התמורה. המשיב צירף לכתב התביעה, את ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח