חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (אשדוד) 52407-10-20 - ההסתדרות הישראלית לקהילות האנוסים עמותה רשומה נ' הונורט סנטוס גוסטבו ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (אשדוד) 52407-10-20 - ההסתדרות הישראלית לקהילות האנוסים עמותה רשומה נ' הונורט סנטוס גוסטבו ואח'

ת"א (אשדוד) 52407-10-20

ההסתדרות הישראלית לקהילות האנוסים עמותה רשומה

נ ג ד

1. הונורט סנטוס גוסטבו

2. עו"ד צבי שיינברום

בית משפט השלום באשדוד

[24.01.2021]

כבוד השופטת טלמור פרס

החלטה

 

 

1. לפני בקשת הנתבעת למחיקת התביעה על הסף מטעמים של היעדר עילה, היעדר יריבות, היותה של התביעה טורדנית וקנטרנית ומהטעם שהסעד הנתבע הינו תיאורטי.

2. התובעת, הינה עמותה רשומה בשם "ההסתדרות הישראלית לקהילות האנוסים". בכתב התביעה טוענת התובעת כי הנתבעים ביצעו כנגדה, בעקיפין, בזדון ובחוסר תום לב, עבירות של עדות שקר, תלונת שווא ואחריות קפידה, תוך שימוש לרעה בהליכי בית משפט, עת שהגישו כנגד מייסדה, מר אשר בן שלמה, בקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת (ה"ט 45612-07-02), תביעה בסדר דין מהיר (52779-08-20), לבית משפט השלום בפתח תקווה ותלונה למשטרת ישראל. לטענתה, נקיטת ההליכים מטרתה לטרפד את פעילותה הציבורית של התובעת ולפגוע בשמה הטוב ובשם מייסדה.

נוכח טענותיה, עותרת התובעת למתן "צו עשה", במסגרתו מתבקש בית המשפט להורות לנתבעים "לנמק מדוע נתנו עדות שקר כנגד התובעת בעקיפין תוך כדי אשמת שווא של מייסדה", ומדוע טענו טענות שונות "בעקיפין כנגד התובעת". התובעת מציינת רשימת 'עובדות', הנוגעות לה ולמייסדה, ומבקשת ללמוד מהן על סתירות העולות לטענתה, בין הדברים שנטענו בהליך ההטרדה המאיימת ובתביעה הכספית.

3. לטענת הנתבעים בבקשתם לסילוק על הסף, התביעה הינה קנטרנית, טורדנית ואינה מגלה עילת תביעה. לטענתם הסעד המתבקש הינו, תיאורטי, הצהרתי, שגם אם יינתן, אינו בר אכיפה. בין הצדדים אין כל יריבות או "סכסוך" של ממש ואין לתובעת זכות הראויה להיות מוגנת. כן נטען כי גם אם יוכח הנטען בכתב התביעה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח