חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (באר-שבע) 16937-12-18 - ורדה עיסא נ' ניו-פארם דראגסטורס בע"מ
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (באר-שבע) 16937-12-18 - ורדה עיסא נ' ניו-פארם דראגסטורס בע"מ

ת"א (באר-שבע) 16937-12-18

ורדה עיסא

נ ג ד

ניו-פארם דראגסטורס בע"מ

בית משפט השלום בבאר-שבע

[14.04.2021]

כבוד הרשמת בכירה מירב גולדנר

החלטה

 

1. לפני בקשה מיום 5.5.20 מטעם המבקשת להארכת מועד להגשת בקשה לביטול פסק הדין שניתן ביום 26.2.19 במעמד צד אחד וכן בקשה לביטול פסק הדין. הבקשה נקבעה לדיון אשר נדחה מספר פעמים בנסיבות שונות. לאחר האמור, ניתנו הסכמות הצדדים בדבר מתן החלטה בבקשה על פי הכתובים וזאת לאחר השלמות שהוגשו על ידם. מכאן החלטתי זו.

2. בקצרה יצוין כי עסקינן בתביעה כספית לתשלום סך של 476,000 ₪ בגין הפסדים שנגרמו למשיבה, לטענתה, במהלך חודשי עבודת המבקשת אצלה החל מחודש מרץ 2018 ועד לחודש אוגוסט 2018 בסניף בעיר אילת.

 

תמצית טענות הצדדים

3. לטענת המבקשת יש לבטל את פסק הדין במסגרת שיקול דעת בית המשפט שעה שאינה חולקת על קבלת כתב התביעה בהתאם למסמכי המסירה התומכים במתן פסק הדין. נימוקי המבקשת להארכת המועד ולאיחור בהגשת כתב הגנה נעוצים במצבה הפיסי והנפשי. המבקשת מתארת מסכת חיים קשה לפיה נישאה בגיל צעיר, ילדה, התגרשה ונאלצה להיפרד מילדיה ולעבור לגור באילת הרחק ממשפחתה. לטענתה סובלת מדיכאון ונוטלת תרופות הפוגעות ביכולותיה.

4. אשר לתביעה גופה, טוענת המבקשת כי אין בסיס לסכום התביעה למעט בגין נזק שנגרם למשיבה בגין נטילת שמונה בשמים שלא בהסכמה. לדבריה, הצהרה שניתנה על ידה לקב"ט המשיבה ביום 15.8.18 ניתנה תחת לחץ ואינה משקפת נכונה את המציאות ואין להתבסס על תוצאות ספירת מלאי קודם לתחילת עבודתה אצל המשיבה ולאחריה כמסמך המוכיח את שיעור הנזק שנגרם בהכרח ורק על ידה. כך לטענתה, שיעור הנזק הנטען אינו מבוסס שעה שבמהלך החודשיים הראשונים לעבודתה אצל המשיבה עבדה רק באמצעות כרטיס הממונה עליה והיתה מנועה מביצוע פעולות ללא ידיעתה. לראיה, שיעור הקנס בו חויבה במסגרת ההליך הפלילי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח