חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (באר-שבע) 35759-05-20 - דוד פרץ נ' גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (באר-שבע) 35759-05-20 - דוד פרץ נ' גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל

ת"א (באר-שבע) 35759-05-20

דוד פרץ

נ ג ד

גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל

בית משפט השלום בבאר-שבע

[18.12.2020]

כבוד השופטת נעם חת מקוב

החלטה

 

1. בקשה לגילוי מסמכים ומתן מענה לשאלון וחילופין למחיקת כתב ההגנה.

 

רקע כללי וטענות הצדדים

2. ביום 07.09.20 הוגשה בקשה בעניין גילוי מסמכים ומתן תשובות לשאלון וביום 13.09.20 ניתנה החלטה בה הורה בית המשפט למשיבה (להלן: "הנתבעת") ליתן תצהיר גילוי מסמכים על פי הדין וכן הורה למבקש (להלן: "התובע") לצמצם את השאלון שהגיש ל -50 שאלות לכל היותר ולהעבירו פעם נוספת למענה של הנתבעת.

3. לטענת התובע, הנתבעת לא פעלה על פי החלטת בית המשפט, שעה במסגרת תצהיר גילוי המסמכים צירפה שני מסמכים בלבד ולטענתו התצהיר אף אינו עונה על דרישות הדין שעה שכל תכליתו להימנע מלגלות מסמכים. התצהיר אף אינו נותן כל נימוק מדוע לא יגולו המסמכים המבוקשים. לטענת התובע, הטעם היחידי לאי גילוי מסמכים יכול להיות טענת חיסיון, אולם הנתבעת אינה מפנה לטענת חיסיון המוכרת בדין ועל כן עליה לגלות את כל המסמכים שנדרשו. עוד טוען התובע כי התצהיר אינו מפרט את מעמדה של נותנת התצהיר וסמכותה להצהיר בשם הנתבעת.

4. הנתבעת בתגובתה טוענת כי התביעה עוסקת בשאלה אחת ברורה, היינו, אם נחתם בין הצדדים הסכם שכירות מחייב אם לאו. לטענתה, המסמכים שדרש התובע לקבל, אינם רלוונטיים לבירור שאלה זו ועל כן אין היא חייבת לגלותם.

5. לטענתה היא השיבה לשאלון שנשלח לה ע"י התובע ואף צירפה את המסמכים הרלוונטיים תוך שציינה בתצהיר כי אלו הם המסמכים הרלוונטיים שברשותה ואף ציינה אילו מסמכים אינם רלוונטיים למחלוקת. הנתבעת מציינת כי מי שהשיבה לשאלון היא עו"ד יפית פולטוב, שניהלה את המו"מ והייתה מעורבת בעריכת ההסכם והיא אף זו שתיתן תצהיר עדות ראשית בבוא העת ולא בעלי תפקידים אחרים אצל הנתבעת. לטענת הנתבעת, אין זו זכותו של התובע לקבוע מי ישיב על השאלות בשם הנתבעת.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח