חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (באר-שבע) 7936-01-19 - שרון מימון ואח' נ' סופר סטוק ישראל 2017 בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (באר-שבע) 7936-01-19 - שרון מימון ואח' נ' סופר סטוק ישראל 2017 בע"מ

ת"א (באר-שבע) 7936-01-19

1. שרון מימון

2. אורטל מימון

3. סופר סטוק שרון האוניברסיטה בע"מ

נ ג ד

סופר סטוק ישראל 2017 בע"מ

בית משפט השלום בבאר-שבע

[15.11.2019]

כבוד השופטת נעם חת מקוב

החלטה

 

1. בקשה למתן צו לגילוי מסמכים ומענה על שאלון.

2. ביום 19.05.19 העבירו המבקשים (הם הנתבעים בהליך זה) למשיבה (היא התובעת) בקשה לגילוי מסמכים כללי וספציפי ומתן תשובות לשאלון. ביום 19.06.19 התקבל מענה של המשיבה, אולם לטענת המבקשים, שאלות רבות לא נענו ומסמכים רבים לא צורפו.

3. אין מחלוקת כי הגישה הכללית בנוגע לגילוי מסמכים ומענה לשאלונים היא גישה מרחיבה וככל שמדובר בשאלות ובמסמכים רלוונטיים, יש נטייה לדרוש את גילויים, בכפוף להגנה על אינטרסים מוגנים של הצד השני להליך ושקילת נושא ההכבדה. תנאי לדרישת הגילוי הוא שתהיה רלוונטיות לשאלות שבמחלוקת.

4. אבחן להלן את המחלוקת בין הצדדים.

שאלות 1-4

5. שאלות שעניינן זכיינים אחרים, מספרם בתקופות שונות, הליכים משפטיים שהתנהלו בעניינם וכו'. המשיבה סברה כי אינן רלוונטיות ובכל מקרה חוסות תחת הגנת הפרטיות. לטענת המבקשים שאלות אלו רלוונטיות להליך לצורך הוכחת טענת המבקשים כי עקב העובדה שהמשיבה חדלה מלפעול כרשת ולקיים חיוביה לזכיינים, נותרו זכיינים בודדים בלבד ברשת וכי אי אספקת מוצרים כמתחייב מהסכם הזכיינות לא היה רק מנת חלקם של המבקשים וכתוצאה מאי אספקה זו, ביטלו זכיינים נוספים את ההסכם עם המשיבה.

6. המשיבה בתגובתה טוענת כי המחלוקת בין הצדדים היא אם למבקשת 1 הייתה עילה שבדין להפר את הסכם הזכיינות מולה או שמא המשיבה היא זו שהפרה את התחייבותה כלפי המבקשת 1. השאלה כמה זכיינים עבדו או עובדים עם המשיבה אינה רלוונטית.

7. בתשובה מוסיפים המבקשים כי ככל שהתקיימו הליכים משפטיים בין המשיבה לבין זכיינים אחרים שבהם הועלו טענות דומות ע"י הזכיינים, הרי שקביעות שיפוטיות שניתנו בתיקים אלו עשויות לשמש כהשתק פלוגתא כנגד המשיבה למרות אי זהות הצדדים בהליכים לאור האינטרסים בין הצדדים. כמו כן טענות כאלה יכולות לשמש ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח