חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (הרצליה) 1364/03 - חב' מירס תקשורת נ' שטין עמית, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (הרצליה) 1364/03 - חב' מירס תקשורת נ' שטין עמית שלום הרצליה

ת"א (הרצליה) 1364/03

חב' מירס תקשורת

נ ג ד

שטין עמית


בית משפט השלום הרצליה

[24.05.2004]


כב' הש' אירית מני-גור


בשם התובעת - עו"ד דוד משה

בשם הנתבע - עו"ד לוי רבקה

 

פסק דין

 

 

 בסדר דין מהיר

1.    התובעת (להלן - "מירס"), הגישה תביעה כנגד הנתבע בגין חוב הנובע משימוש במכשיר סלולרי והמתייחס לחשבונית שצורפה לכתב התביעה, והנוגעת לחודש נובמבר 02'.

אין מחלוקת בין הצדדים כי הנתבע ביקש להתנתק מחברת מירס במהלך חודש ינואר 03', ואין חולק בין הצדדים כי אכן נעשה שימוש במכשיר הסלולרי, ואכן סכום החוב שצויין בחשבונית הוא הסכום החוב הנכון לגבי התקופה אליה מתייחס כתב התביעה.

2.    כל טענות הנתבע אם כן מתייחסות לטיב ואיכות השימוש במכשיר ו/או במכשירים שסופקו לו. הנתבע מעלה טענות קיזוז שונות ומבקש לקזז מהחוב הנתבע את הסכומים שפורטו בסע' 31 לתצהירו על כל סעיפי המשנה שבו. הנתבע טוען הן לגבי פגמים באיכות הקליטה ותקלות בשיחות חוץ, דהינו, שיחות שלקוחות שהיו מתקשרים אל המכשיר, והן לפגמים לגבי איכות השמיעה בדיבורית שהותקנה ברכבו.

3.    הנתבע טוען כי מחמת העובדה שהדיבורית שהותקנה ברכבו לא איפשרה קליטה בזמן נסיעה, היה צורך בחניה בצד כל אימת שהתקבלה שיחה או שנתבקש לעשות שיחה. בגין כך טוען הנתבע כי יש לקזז 360 ימי עבודה בגין ביצוע שיחות בחניה במקום בזמן נהיגה. עוד מבקש הנתבע לקזז שתי דוחו"ת תנועה שקיבל בגין אי שימוש בדיבורית, וכן שיחות שביצע מהמשרד למכשירי המשיבה, בגלל העדר קליטה. מאחר ואין כל דרך לשייך שיחה זו או אחרת בגלל בעית הקליטה, ביקש הנתבע בסע' 31.6 להעריך שיחות אלה בסך של 877 ₪. בסע' 31.7 ו - 31.8 ביקש הנתבע לקזז הוצאות בגין ניתוק מחברת מירס, והעברה לחברה אחרת. הליך שהצריך החלפת כרטיסי ביקור, חשבוניות מס, ניירות מכתבים ופרסום חדש בדפי זהב.

4.    מעיון בתצהירו ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח