חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (חדרה) 32384-10-19 - שמעון בזדטני נ' ה, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (חדרה) 32384-10-19 - שמעון בזדטני נ' ה

ת"א (חדרה) 32384-10-19

שמעון בזדטני

נ ג ד

ה

1. או.אמ.די ציוד ומזון לחיות בע"מ

2. סמארט פט בוניטה בע"מ

בית משפט השלום בחדרה

[07.12.2019]

כב' הרשמת הבכירה טלי מירום

החלטה

 

1. בפניי בקשה לביטול עיקול זמני שניתן במעמד צד אחד בהחלטתי מיום 24.10.19. צו העיקול ניתן במסגרת תביעה כספית שהגיש התובע, העוסק ביבוא ושיווק מזון לכלבים ולחתולים, נגד נתבעת מס' 1, שהפעילה חנות למכירת מזון לבעלי חיים בשם "המקום של מימי", וכן נגד נתבעת מס' 2, חברה העוסקת אף היא במימכר מזון לבעלי חיים, ואשר לטענת התובע ממשיכה את פעילותה העסקית של נתבעת מס' 1.

2. על פי הנטען בכתב התביעה נהג התובע למכור סחורה לחברה בשם מ.ד. קמר (להלן: קמר), וזו נותרה חייבת לו סך של 74,699 ₪. חוב זה שולם לו בשלושה שיקים שמשכה נתבעת מס' 1, אחד מהם נפרע ואילו שניים, שסכומם הכולל 49,699 ₪, חוללו בשל העדר כיסוי מספיק. ביום 10.4.19 הוגשו השיקים לביצוע בלשכת ההוצאה לפועל, אך כאשר הגיעו בעלי התפקיד לבצע עיקול מטלטלין בחנות "המקום של מימי", התברר כי שם העסק שונה וכעת הוא קרוי "סמארט פט", כאשר עז לבקוביץ, בעליה של נתבעת מס' 1 (להלן: עז) נמצא במקום והציג עצמו כעובד בחנות. כן התברר, כי חברת "סמטארט פט", היא נתבעת מס' 2, הוקמה ביום 26.5.19, כאשר במסמכי ההתאגדות נרשם לבקוביץ כבעל מניות יחיד, אולם לאחר ארבעה ימים, ביום 30.5.19, הוגשה לרשם התאגידים בקשה להעברת המניות לידי שונית קלייט (להלן: שונית), אשר הינה (כפי שהסתבר רק במועד הדיון) אחותו של עז.

3. טוען, איפוא, התובע, כי שתי הנתבעות נשלטות בפועל על ידי עז, וכי נתבעת מס' 2 הוקמה במטרה להטעות את נושיה של נתבעת מס' 1, להבריח את נכסיה ולסכל הליכי גבייה נגדה. על כן, טוען התובע, יש להרים את מסך ההתאגדות בין שתי הנתבעות ולרדת לנכסיה של נתבעת מס' 2 לצורך גביית חובה של נתבעת מס' 1. בהתאם התבקש העיקול והוטל על נכסיה של נתבעת מס' 2 בלבד.

4. הנתבעות הגישו "התייחסות ראשונית לחומר", שכללה בקשה לביטול העיקול. לטענתן, הבקשה למתן ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח