חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (חדרה) 60066-01-20 - עו"ד מיכאל ליטוויק נ' המועצה המקומית חריש, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (חדרה) 60066-01-20 - עו"ד מיכאל ליטוויק נ' המועצה המקומית חריש

ת"א (חדרה) 60066-01-20

עו"ד מיכאל ליטוויק

נ ג ד

המועצה המקומית חריש

ע"י ב"כ עו"ד אבי רפאלי ואח'

משיבים פורמליים

1. דוד עמרני

בית משפט השלום בחדרה

[15.04.2021]

כב' הרשמת הבכירה טלי מירום

החלטה

 

 

רקע

1. ביום 26.1.2021 הגישה המשיבה-התובעת (להלן: התובעת) בקשה למתן צו המורה לשלושת המשיבים הפורמליים (להלן: הנתבעים) להסיר מתקני הגברה וצופרים (להלן: מתקנים) שהותקנו על גג הבית המשותף ברח' ברקת 35 בחריש, מהם הושמעו שירים ותכנים דתיים בסמוך לכניסת השבת. התביעה הוגשה נגד נתבע מס' 1, בעליה של אחת הדירות בבית המשותף, שם היו מערכות השליטה במתקנים; נגד נתבע מס' 2, נציגות הבית המשותף ובעלת הגג עליו הותקנו המתקנים; ונגד נתבעת מס' 3, עמותה המרכזת את בעלי הנכסים בבית ורשומה כבעלת הזכויות במקרקעין עד לרישומו כבית משותף.

2. משלא הוגש כתב הגנה מטעם מי מהנתבעים פעלה התובעת להגשת בקשה למתן פסק דין על יסוד התביעה. לא הוגש אישור מסירה ביחס לנתבע מס' 1, ובבקשות מאוחרות יותר עתרה התובעת למחיקת התביעה נגדו ללא צו להוצאות. אשר לנתבעת מס' 3, הוצג לגביה אישור מסירה לפיו נמסר כתב התביעה למורשה מטעמה בשם גבריאל, ובהחלטה מיום 11.1.2021 קבעתי כי מדובר בהמצאה תקינה.

3. אשר לנתבע מס' 2, התובעת הציגה בתחילה תדפיס מאתר חברת דואר ישראל לפיו כתב התביעה הומצא לו באמצעות המבקש, עוה"ד מיכאל ליטווק, ביום 13.2.2020. כיוון שקבעתי כי לא ניתן לראות בתדפיס זה משום אישור מסירה, פעלה התובעת לביצוע מסירה חוזרת למבקש, והציגה אישור מסירה לפיו ביום 26.11.2020 הוחזר כתב התביעה לאחר שלא נדרש על ידי המבקש. בהחלטה האמורה קבעתי כי - "אין בתיק יפוי כח מטעמו של עוה"ד לייצג [נתבע זה], ועל כן יש להציג אסמכתא לכך שעוה"ד ליטווק ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח