חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (חיפה) 19069-02-12 - סמיר ח'זנה ואח' נ' נוהאד ח'זנה ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (חיפה) 19069-02-12 - סמיר ח'זנה ואח' נ' נוהאד ח'זנה ואח'

ת"א (חיפה) 19069-02-12

1. סמיר ח'זנה

2. ראמז ח'זנה

נ ג ד

1. נוהאד ח'זנה

ע"י ב"כ עו"ד א' פראג'

2. דרור חזנה

3. יורשי המנוח זאב ח'זנה ז"ל:

ראמי ח'זנה

3.2. אשרף ח'זנה

4. אליף ח'זנה

ע"י עו"ד א' נאמן

5. נאסיף ח'זנה

בית המשפט המחוזי בחיפה

[19.07.2020]

בפני רון סוקול, סגן נשיא כב' השופט

ע"י ב"כ עוה"ד

פסק דין

 

1. האחים המנוחים, יוסף חזנה ז"ל ומוראד חזנה ז"ל, ייסדו והקימו את חברת מעון דרור בע"מ. החברה הפעילה וניהלה מעון לחוסים ובית ספר לחינוך מיוחד. לאחר פטירתם של המנוחים הועברו זכויותיהם בחברה ובמקרקעין ליורשיהם. מניות החברה נרשמו על שם ילדי יוסף ז"ל, נוהאד חזנה וראמי חזנה, וילדי מוראד ז"ל, אליף חזנה ונאסיף חזנה. ראמז חזנה וסמיר חזנה, התובעים בתיק זה, הם ילדיו של המנוח יוסף חזנה ואחיהם של נוהאד ודרור חזנה, הנתבעים מס' 1 ו- 2.

2. בין יורשיהם השונים של המנוחים יוסף ומוראד חזנה ז"ל, התגלעו סכסוכים שונים בעניין הזכויות בחברה, ואלו נדונות במספר הליכים בבית משפט זה ובבית המשפט לענייני משפחה. אחת המחלוקות שהתעוררו נסבה על זכויותיהם של התובעים סמיר וראמז לקבל חלק ממניות החברה שהועברו מיוסף ז"ל לבנו נוהאד חזנה.

3. ביום 29/1/2017 הושגו בין כל הצדדים הסכמי פשרה לסיום כל המחלוקות למיניהן. העיקרון המנחה בהסכמים אלו היה פיצול חברת מעון דרור בע"מ לשתי חברות, כך שכל חברה שתוקם תזכה לנתח מנכסי ופעילות החברה. בין היתר הוסכם כי התובעים סמיר וראמז יקבל נתח (8% כל אחד) באחת החברות שתוקם.

4. בבקשה המונחת להכרעתי כעת טוען ראמז כי הסכם הפשרה לא קוים במועדו, ועל כן מבקש הוא להמשיך בהליכי התביעה שהגיש. ראמז טוען כי הסכם הפשרה "סוכל" על ידי הנתבעים אשר התעכבו בביצועו, התעכבו בהקמת החברות ובפיצול נכסי החברה. על כן מבקש הוא להורות על ביטול ההסכם ולהכריע בתביעה שהגיש בתיק זה ביחד עם סמיר. יצוין כי סמיר לא הצטרף לבקשה אלא עומד על מימושו של הסכם הפשרה.

 

רקע

5. חברת מעון דרור ירכא בע"מ (להלן: החברה) מפעילה מעון ובית ספר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח