חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (חיפה) 67043-12-19 - עו"ד סאבר נסאר נ' דראושה ערוה ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (חיפה) 67043-12-19 - עו"ד סאבר נסאר נ' דראושה ערוה ואח'

ת"א (חיפה) 67043-12-19

עו"ד סאבר נסאר

נ ג ד

1. דראושה ערוה

2. דראושה ערין

3. עקרי פאדי

4. חברת פואד ח'רבוש בע"מ

5. גוליאנה קס

בית משפט השלום בחיפה

[10.02.2020]

כבוד השופטת עידית וינברגר

החלטה

 

1. בקשה לסילוק התביעה על הסף נגד המבקש, מחמת מעשה בית דין והיעדר עילה.

לטענת המבקש, התובעים עותרים לשני סעדים: האחד, חלוקת הגמול באופן שווה בין כל התובעים ומדובר בסעד שאינו מופנה כלפיו שכן אינו שותף עם התובעים והנתבע 2 בכספי הגמול, והוא אדיש לכל חלוקה. השני, למנוע העברת הסכום השנוי במחלוקת לידי נתבע 2 וזהו סעד שכבר ניתן לתובעים ע"י בית המשפט המחוזי אשר דן בתובענה הייצוגית ולטענתו הסעד קוים, כאשר פתח חשבון נאמנות נפרד, אליו הפקידה הנתבעת בתביעה הייצוגית את כספי הגמול וכל אחד מששת התובעים קיבל סך של 100,000 ₪ והיתר בסך 200,000 ממתינים בחשבון להכרעה בין התובעים. על כן, קיים מעשה בית דין ביחס לאותו סעד. לפיכך, גם בהנחה שיוכחו כל טענות התובעים בתביעתם אין בתביעה סעדים שניתן להעניק לתובעים כלפי המבקש, והשארתו כנתבע ללא כל צורך גרמה ותגרום לו לנזקים גדולים. מוסיף המבקש כי גם בהנחה קיצונית שהוא יפר את החלטת בית המשפט המחוזי, בידי התובעים החלטה חלוטה והם יכולים לפנות בהליך לפי פקודת ביזיון בית המשפט. עוד מציין המבקש שהוא ימסור את גרסתו לאירועים אם וכאשר יזומן לעדות ע"י הצדדים.

2. המשיבים מתנגדים לבקשה. לטענתם, המבקש מתעלם מהטענות שנטענו נגדו באופן אישי כאילו לא היה מעורב בכלל בהליך נשוא המחלוקת, אך הוא זה שהטעה את התובעים במעשה המרמה שהתבסס על אותם אלמנטים בכך שייצר חלוקה בעייתית. עוד מוסיף ב"כ המשיבים כי המבקש פנה ללא ידיעתו למשיבים והציע להם פשרה, שלא באמצעות בא כוחם. עוד העלה ב"כ המשיבים טענות כנגד התנהלות המבקש בגינה בכוונתו להגיש תלונה ללשכת עורכי הדין.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח