חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (חיפה) 75204-10-18 - מזל לוי נ' דודו אוטמזגין בע"מ ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (חיפה) 75204-10-18 - מזל לוי נ' דודו אוטמזגין בע"מ ואח'

ת"א (חיפה) 75204-10-18

מזל לוי

נ ג ד

1. דודו אוטמזגין בע"מ

2. דוד אוטמזגין

בית משפט השלום בחיפה

[07.03.2019]

כבוד השופט אבישי רובס

החלטה

 

1. התובעת הגישה תביעה לצו מניעה קבוע וסעד כספי בסך של 293,000 ₪, שעניינה שימוש ייחודי בלעדי והשתלטות של הנתבעים על רכוש משותף בבית משותף מורכב, הידוע כגוש 10428 חלקה 227, המצוי ברחוב החשמונאים 11 - 15, בקרית מוצקין (להלן "הבית המשותף").

התובעת היא חוכרת בחכירה מהוונת מאת רמ"י של יחידה מס' 19 בבית המשותף. הנתבעת היא חוכרת בחכירה רגילה מאת רמ"י של יחידות 1 - 10 בבית המשותף, חוכרת בחכירה מהוונת מאת רמ"י של יחידות 12 ו - 13, ובעלים של יחידות 14 ו - 17 בבית המשותף.

2. במסגרת התביעה עתרה התובעת לחייב את הנתבעים להשיב את המצב לקדמותו - להימנע מפגיעה ושימוש ייחודי ברכוש המשותף (פינוי חפצים מהמסדרון, סילוק מתקנים ומחוברים ברכוש המשותף, פינוי המקלט, השבת חלקים שנשללו מהרכוש המשותף והשבת המצב לקדמותו מבחינת פתחים וקירות), להימנע מפגיעה בזכויות התובעת (שימוש בחניה הצמודה לדירתה ומפתחות למקלט) ולפצותה בגין השימוש שנעשה בחניה הצמודה לדירתה וברכוש המשותף, כמו גם בגין עוגמת נפש והטרדה כתוצאה מהשימוש העסקי שעושים הנתבעים בדירות שבבעלות הנתבעת.

3. הנתבעים התגוננו מפני התביעה. במסגרת כתב ההגנה כפרו הנתבעים בטענות התובעת והעלו מספר טענות מקדמיות, לרבות שיהוי, מחזור תביעה קודמת והשתק פלוגתא, שימוש לרעה בהליכי משפט ובהתייחס לנתבע, העדר עילה באופן אישי. אציין, כי הנתבעים פירטו באריכות הליכים משפטיים קודמים שנוהלו כנגד מר אלנקוה, שלכאורה היה בן זוג ו/או בן משפחה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח