חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 17438-01-19 - מיכאל וולפו ואח' נ' שמעון דדש
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 17438-01-19 - מיכאל וולפו ואח' נ' שמעון דדש

ת"א (ירושלים) 17438-01-19

1. מיכאל וולפו

2. שרית וולפו

3. דניאל עייאש

נ ג ד

שמעון דדש

בית משפט השלום בירושלים

[03.04.2020]

כב' הרשמת הבכירה עדי בר-טל

החלטה

 

בפניי בקשה לביטול פסק דין, הן מחמת הצדק והן משיקולי בית המשפט.

 

טענות הצדדים

1. המבקש טוען, כי כתב התביעה נשוא ההליך הנדון לא הומצא לו, וכי למיטב זכרונו בתחילת חודש ינואר 2019, נמסרה לו בקשה לאכיפת הסדר פשרה במסגרת התיק הקודם שהתנהל בין הצדדים. עוד נטען, כי על גבי אישור המסירה, למיטב ידיעת המבקש, לא היה כתוב מספר הליך, וזה הוסף לאחר מכן.

2. המבקש טוען, כי לאחר שהומצאה לו הבקשה, הוא פנה אל בא כוחו, אשר הודיע לו כי הבקשה נמחקה ועל כן מבחינתו בכך הסתיים ההליך. המבקש לא היה מודע לכך שנפתחה כנגדו תביעה חדשה.

3. זאת ועוד, לאישור המסירה שצורף לבקשה למתן פסק דין, לא צורף תצהיר מוסר אשר ביצע את המסירה. תצהיר אף לא צורף לתגובת המשיבים לבקשה לביטול פסק הדין.

4. עוד מוסיף המבקש, כי ככל והתובעים טוענים כי המציאו את כתב התביעה, הרי שלא צורפה הזמנה לדין, כך שלא ננקב המועד להגשת כתב הגנה ודי בכך אף לבטל את פסק הדין מחמת הצדק.

5. בנוסף טוען המבקש טענות לעניין סיכוי הגנתו. לדידו, פעל בהתאם להוראות הסדר הפשרה - תיקן את כל הטעון תיקון ברכוש המשותף ואף ביצע תיקונים בדירות בהתאם לנדרש ממנו. המבקש מפרט, כי באשר לדירת המבקשים 1 ו - 2 הסתיימה המחלוקת לאחר התערבות המומחה, ותשלום בהתאם להנחיית המומחה. לגבי המשיב 3, הרי שזה מעלה טענות חדשות שלא הועלו בשעתו.

6. המשיבים טוענים מנגד, כי כעולה מאישור המסירה, המבקש חתם על האישור ומספר ההליך מופיע בראשית המסמך. לטענת המשיבים, כתב התביעה נמסר למבקש ביום 8.1.19.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח