חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 19647-11-19 - מ''ס ואח' נ' ס''ב
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 19647-11-19 - מ''ס ואח' נ' ס''ב

ת"א (ירושלים) 19647-11-19

1. מ''ס

2. ס''מ

נ ג ד

ס''ב

בית משפט השלום בירושלים

[05.10.2020]

כבוד השופטת ליאת בנמלך

החלטה

 

1. התובענה שבכותרת הועברה לטיפולי כאשר טרם הוכרעה בקשה לסעד זמני שהוגשה בגדרה, ואעמוד על הדברים בקצרה:

התובעים, אחים, טוענים כי התגוררו משך שנים בשתי דירות ברחוב X, בבית חנינא בירושלים (להלן: הדירות), הרשומות על שם סבם, המנוח מ"ע (להלן: המנוח מ"ע). אמם של התובעים, שהיא בתו של המנוח מ"ע נפטרה ביום xx.xx.12, והמנוח מ"ע נפטר ביום xx.xx.15.

לטענת התובעים, הנתבעת, שהיא דודתם ואחת מבנותיו של המנוח מ"ע ומתגוררת בארה"ב, הגיעה לביקור בישראל בקיץ 2019, ובמהלך ביקורה, במהלך חודש אוקטובר 2019, פרצה אל הדירה בה התגורר התובע 1 והשליכה את תכולתה, וכן סילקה את התובעת 2 מן הדירה בה התגוררה, ומנעה מן התובעים לשוב ולהתגורר בדירות. מכאן בקשתם של התובעים בכתב התביעה לאסור על הנתבעת להפריע להם לשוב ולהתגורר בדירות.

התביעה הוגשה ביום 10.11.2019, ובד בבד עימה הגישו התובעים בקשה לסעד זמני, בה ביקשו ליתן צו המורה לנתבעת להשיב את הציוד והריהוט לדירה בה התגורר התובע 1, לאסור עליה להפריע לתובעים לשוב ולהתגורר בדירות, וכן לאסור עליה ביצוע דיספוזיציה, השכרה ומסירת חזקה לצדדים שלישיים.

2. הבקשה הועברה לטיפול שופט תורן, ונקבעה לדיון. הנתבעת לא התייצבה לדיון, ובהיעדר התייצבות הבקשה התקבלה, ובית המשפט הורה כי התובעים רשאים לחזור אל הדירות ולהחזיר אליהן את הריהוט (החלטת כב' השופט ג' ארנברג מיום 12.11.2019).

הנתבעת הגישה בקשה לביטול ההחלטה, ובעקבות הבקשה התקיים דיון נוסף ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח