חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 35659-12-19 - מאהר קדומי ואח' נ' כונאנה דג'אני
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 35659-12-19 - מאהר קדומי ואח' נ' כונאנה דג'אני

ת"א (ירושלים) 35659-12-19

1. מאהר קדומי

2. עזמי קדומי

3. עמאד קדומי

נ ג ד

כונאנה דג'אני

ע"י ב"כ עו"ד ד' ישי

בית משפט השלום בירושלים

[28.09.2020]

כבוד השופט אוהד גורדון

פסק דין

 

לפני תביעה לפי חוק הגנת הדייר [נוסח משולב], תשל"ב-1972 לסילוק יד מדירה, הנמצאת בקומה ראשונה בצד מערב, בבניין שבדרך שועפאט 34, ירושלים (להלן: "חוק הגנת הדייר" ו"הדירה").

 

רקע

1. בהסכם משנת 1965, הושכרה הדירה בידי מר רדא קדומי ז"ל, אבי התובעים, למר ח'ליל חסן דג'אני ז"ל, בעלה של הנתבעת (להלן: "המנוח קדומי" ו"המנוח דג'אני" בהתאמה). המנוח קדומי נפטר ב-1969, והמנוח דג'אני נפטר ב-1981, אך יחסי השכירות המשיכו אל מול הנתבעת.

2. כתב התביעה שהוגש ביום 15.12.19 הופנה כלפי הנתבעת ובנה, מר איאד דג'אני. אין מחלוקת כי הנתבעת היא דיירת מוגנת בדירה, אך התובעים טענו, כך בתמצית, כי לאורך עשרות שנים פיגרה בתשלומי השכירות. הוצגה מחלוקת שעלתה בתכתובות בין הצדדים באשר לגובה דמי השכירות, ובנוסף נטען כי "לאחרונה" למדו התובעים שהנתבעת התירה לבנה להתגורר עמה בדירה. נטען שדובר בהפרות של תנאי השכירות, המקימות עילת פינוי, ועל כן התבקש צו לסילוק יד הנתבעת ובנה מהדירה, ולמתן צווי מניעה האוסרים על שימוש הבן או אחרים שאינם הנתבעת בדירה.

3. בהחלטה מיום 18.7.20 התקבלה באופן חלקי בקשה לסילוק על הסף, וזאת בנוגע לטענה לפיה התירה הנתבעת לבנה להתגורר בדירה ללא הסכמת התובעים, ולעילות ולסעדים הנגזרים ממנה: ניהול התביעה כנגד בנה של הנתבעת, סעד הפינוי ככל שהושתת על הטענה האמורה, ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח