חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 36143-07-12 - ארז גור נ' רינה קופר ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 36143-07-12 - ארז גור נ' רינה קופר ואח'

ת"א (ירושלים) 36143-07-12

ארז גור

ע"י ב"כ עו"ד תומר גור

נ ג ד

1. רינה קופר

2. הילי הללי

ע"י ב"כ עו"ד רן שפירא

3. טובה מוריס

ע"י ב"כ עו"ד רן בסה

בפניבית המשפט המחוזי בירושלים

[30.07.2012]

כב' סגן הנשיאה יעקב צבןהשופט

החלטה

 

1. לפניי בקשה לצו מניעה זמני שיאסור על משיבות 2-1 למכור או לבצע כל עסקה במקרקעין הידועים כדירה מספר 31 בנווה אילן (להלן - הדירה), וכן יאסור על המשך ביצועה של עסקה כזו ככל שהחלה, וזאת עד להכרעה בתביעה העיקרית שהגיש המבקש.

2. משיבה 1 היא החוכרת לדורות של הדירה ומשיבה 2 היא בתה. לטענת המבקש, משיבה 1 מינתה את משיבה 2 לקיים עבורה וביחד איתה את כל המגעים וההליכים הדרושים לשם מכירת הדירה, מאחר שהיא (משיבה 1) אינה שולטת במדיות האלקטרוניות כגון דואר אלקטרוני. המבקש מציין כי ביום 7.7.12 הוא יצר קשר עם המשיבות בקשר לדירה, וכן נפגש עימן יום למחרת כדי לראותה. בפגישה זו העלה המבקש הצעת מחיר לרכישת הדירה תמורת סכום של 1.6 מיליון ₪, ואף הציע מועדי תשלום לצורך ביצוע העסקה. המבקש הבהיר למשיבות כי הוא מוכן לבצע את העסקה באופן מיידי וביקש לדעת אם הן מעוניינות בכך, משום שבמידה שלא הוא ירצה להתקשר בעסקה כלכלית אחרת. המשיבות ביקשו שהות של מספר ימים על מנת ללבן את כל פרטי המכירה עם בני משפחתן. המבקש טוען כי ביום 11.7.12 יצרו עימו המשיבות קשר והביעו את הסכמתן למכור את הדירה בסכום של 1.65 מיליון ₪, וכן הבהירו לו כי הסכמה זו סופית ומקובלת עליהן ועל כל בני המשפחה. המבקש מוסיף כי הוא סיכם עם המשיבות שהבעלות בדירה תעבור אליו באופן מיידי (לאחר החתימה על ההסכם) וכי משיבה 1 תוכל להתגורר בה למשך חודשיים נוספים ללא תשלום דמי שכירות מצידה, באופן שיאפשר לבעלי המקצוע מטעמו לערוך תוכניות והכנות לביצוע השיפוץ. המשיבות דרשו כי ההסכמות שהושגו תועלינה על הכתב על מנת לחייב את הצדדים באופן סופי ומוחלט, וכך אמנם נעשה על ידו.

המבקש טוען כי הסכמות אלו, שנכתבו על ידו ונשלחו בדואר אלקטרוני אל משיבה 2 (נספח 3 לבקשה) כללו את כל הפרטים הנדרשים שהם זהות ופרטי הדירה, שמות הצדדים, מהות העסקה, מועד התשלום ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח