חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 42894-02-18 - מתן חדד נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 42894-02-18 - מתן חדד נ' מדינת ישראל

ת"א (ירושלים) 42894-02-18

מתן חדד

נ ג ד

מדינת ישראל

בית משפט השלום בירושלים

[03.10.2020]

כבוד סגנית הנשיא דורית פיינשטיין

החלטה

 

1. ביום 14.5.20 הגיש התובע בקשה ובה נכללו מספר נושאים. החלטה זו מתייחסת לנושאים אלו אחד לאחד.

 

קביעת מועד דיון:

2. בית המשפט הורה לצדדים להגיש רשימת מועדים מוסכמים לדיון, אך זו לא הוגשה. התובע טוען שהוא העביר לפרקליטות (המייצגת את הנתבעת) רשימת מועדים הנוחים לו מבעוד מועד והפרקליטות הייתה אמורה לאשר את המועדים הנוחים לה, ולהגיש את הבקשה המוסכמת לבית המשפט. התובע טוען שהפרקליטות עיכבה את הבקשה בידה ולא פעלה כאמור. לפנים משכך פנה התובע שוב אל הפרקליטות עם רשימת מועדים חדשה ונוספת אך לטענתו גם עתה הפרקליטות מעכבת את הבקשה בידיה ולא מאפשרת להתקדם בבירור התביעה.

3. הנתבעת הציגה התכתבויות שהיו בינה לבין התובע בעניין והתנערה מאחריותה למחדל. באופן ענייני הודיעה הנתבעת מה המועדים הנוחים לה בחודשים ספטמבר ואוקטובר.

4. היות והצעתי כי הצדדים יגישו מועדים מוסכמים לדיון נועדה להקל על הצדדים ולא להכביד עליהם ולעורר מחלוקות נוספות, הרי שהתיק יקבע על פי יומני לקדם משפט נוסף, והזמנה תשלח לצדדים בנפרד.

בקשה למתן צו לגילוי מסמכים:

5. בעקבות שומה שהגישה הנתבעת למגרש שבמחלוקת, מבקש התובע להורות לנתבעת לגלות את המסמכים עליהם התבססה השמאית מטעמה (בשתי שומות שונות שהגישה הנתבעת). בפרט מבקש התובע לגלות את המסמכים הרלוונטיים לעסקאות ההשוואה שפורטו בשומה. התובע טוען שחלק מעסקאות אלה לא דווחו לרשות המסים, חלק מהמגרשים לא אותרו ומגרש אחד הוא בכלל מגרש בנוי ולא מגרש ריק כך שההשוואה אליו לא רלוונטית.

6. הנתבעת הודיעה שכל המסמכים שביקש התובע מצורפים לתגובתה לבקשה. במקביל ביקשה הנתבעת להורות לתובע לגלות אף הוא את מלוא המסמכים עליהם התבססה חוות הדעת השמאית מטעמו.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח