חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 50833-11-13 - לידור פרסום ושיווק בע"מ נ' חמש מערכות בע"מ ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 50833-11-13 - לידור פרסום ושיווק בע"מ נ' חמש מערכות בע"מ ואח'

ת"א (ירושלים) 50833-11-13

לידור פרסום ושיווק בע"מ

על ידי ב"כ עו"ד משה בן שימול

נ ג ד

נתבעים ו שכנגדתובעים

1. חמש מערכות בע"מ

2. יונה מזרחי

על ידי ב"כ עו"ד שירלי שטרית

נגד

1. לידור פרסום ושיווק בע"מ

2. לידור לוי

בית משפט השלום בירושלים

[11.07.2017]

לפני

כבוד השופטת מרים אילני

פסק דין

 

1. במוקד התביעה שלפניי, מחלוקת בנוגע לפרשנותו ויישומו של הסכם שנחתם בין הצדדים בקשר לפרסום והפקת ירידים למכירת דירות. כל צד טוען כי הצד השני הפר את ההסכם. בנוסף טוענים הנתבעים (שהגישו תביעה שכנגד), כי הנתבעים שכנגד פעלו בניגוד לחוק עוולות מסחריות, תשנ"ט - 1999 (להלן: חוק עוולות מסחריות), וכן הוציאו דיבתם רעה.

רקע כללי

2. התובעת והנתבעת שכנגד, לידור פרסום ושיווק בע"מ (להלן: לידור פרסום), היא חברה העוסקת בפרסום ושיווק. הנתבע שכנגד 2, לידור לוי (להלן: לוי) הוא מנהלה ובעל המניות של לידור פרסום. הנתבעת והתובעת שכנגד, חמש מערכות בע"מ (להלן: חמש מערכות), היא חברה העוסקת בייזום והפקות של ירידים בנושא דירות, לימודים וצרכנות. הנתבע 2 והתובע שכנגד, מר יונה מזרחי (להלן: מזרחי), הוא מנהלה ובעל המניות של חמש מערכות.

3. אין חולק כי בחודש אפריל 2009, נחתם בין לידור פרסום ובין חמש מערכות, הסכם בקשר לפרסום והפקה של ירידי דירות, שכותרתו "הסכם לשיתוף פעולה לצורך חלוקת רווחים" (להלן: ההסכם לחלוקת רווחים או ההסכם). יצויין כי כל צד צירף לכתב טענותיו הסכם שונה. לידור פרסום צרפה לכתב התביעה וכן לתצהיר של לוי, את נספח 1 לכתב התביעה, ואילו מזרחי צירף לתצהיר מטעמו, הסכם אחר, שצורף כנספח 1 לתצהיר מזרחי. ההבדלים בין המסמכים שצורפו הינם במספר החתימות שעל גבי ההסכם ומיקומם וכן בתיקון שנעשה על גבי ההסכם שצירף מזרחי ולפיו, בסעיף 6.10, הספרה 3 המופיעה במילים "שנת 2013" תוקנה בכתב יד לספרה 2 כלומר ל"שנת 2012". כמו כן בהסכם שצורף על ידי לידור פרסום נמחק בכתב יד התאריך שבכ ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח