חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (נצרת) 11030-08-20 - מנשה אלגאלי נ' יהודה כמיסה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (נצרת) 11030-08-20 - מנשה אלגאלי נ' יהודה כמיסה

ת"א (נצרת) 11030-08-20

מנשה אלגאלי

נ ג ד

יהודה כמיסה

ע"י ב"כ עו"ד יהודה ברמי ואח'

בית המשפט המחוזי בנצרת

[15.12.2020]

בפני עאטף עיילבוני כב' השופט

פסק דין

 

במסגרת הדיון שהתקיים לפניי ביום 21.9.20 הודיעו הצדדים כי הם מסכימים להצעת בית המשפט שלפיה המשיב ישלם את הסכומים שנקבעו בפסק הבורר בתוך סד זמנים ברור, שאותו יקצוב בית המשפט, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק, לפי חישובי המשערכת, כאשר בית המשפט יפסוק בשאלת ההוצאות שעל המשיב לשלם למבקש, לפי שיקול דעתו.

לאחר שניתנה לצדדים הזדמנות להגיש את טיעוניהם בשאלת סכומי ההצמדה והריבית שיש להוסיף על הסכום ששולם, וכן בשאלת הוצאות המשפט, ולאחר שהוברר כי המשיב עמד בכל התשלומים לצורך ביצוע פסק הבורר, הגיעה העת להכרעה סופית במחלוקת בין הצדדים.

ואולם בטרם אמסור את פסיקתי בשאלת התוספת על הסכום ששולם בגין הפרשי הצמדה וריבית ובגין הוצאות ההליך, מצאתי לפרט תחילה את עיקרי השתלשלות העניינים בתיק.

ביום 5.8.20 הגיש המבקש הליך שאותו הכתיר כ"תובענה בבקשה/המרצת פתיחה למתן סעדים להסרת קיפוח על פי סעיף 191 לחוק החברות". במסגרת כתב טענותיו, פירט התובע את השתלשלות העובדות שהובילה לפתיחת ההליך. מתברר כי עסקינן בעסק הקרוי יקב דלתא בע"מ, שנטען כי היה בבעלות משותפת של הצדדים, עד למשבר אמון שהתגלע ביניהם, אשר הוביל לנקיטת מהלכים להיפרדותם. בתוך כך הובהר כי הצדדים פנו להליך בוררות, שהתקיים בפני כב' הרב אפרים בובליל, אשר פסק ביום 2.2.20 כי בגין מכר מניות המבקש למשיב, יישא המשיב בתשלום סך של 2,300,000 ש"ח, אשר ישולם בתוך 90 ימים מיום חתימת המבקש על מסמכי העברת המניות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח