חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (נצרת) 19244-01-20 - פלוני נ' תנובה מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (נצרת) 19244-01-20 - פלוני נ' תנובה מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ ואח'

ת"א (נצרת) 19244-01-20

פלוני

(ע''י ב''כ עו''ד י. ואקנין)

נ ג ד

1. תנובה מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ

2. כלל חברה לביטוח בע"מ

(ע''י ב''כ עו''ד ר. ינקו פינקלשטיין ואח')

בית משפט השלום בנצרת

[29.03.2021]

כבוד השופט אלעד טל

פסק דין

 

לפני תביעה לפיצויים לפי פקודת הנזיקין [נוסח חדש] (להלן: "פקודת הנזיקין") , בגין נזקי נפש וגוף שנגרמו לתובעת לאחר שהודע לה על ביטול משרתה אצל הנתבעת 1 (להלן: "הנתבעת"). הנתבעת 2, הינה המבטחת של הנתבעת (וביחד, להלן:"הנתבעות").

 

טענות הצדדים

1. לטענת התובעת, היא הועסקה על ידי הנתבעת החל מיום 7.11.07 ועד ליום 4.5.17, תחילה כפועלת יצור, ולאחר מכן כמזכירה של מהנדס המחלבה. בחודש 11/2016, קיבלה הודעה מהנתבעת לפיה היא חוזרת לעבוד כפועלת יצור (להלן: "הארוע"), וזאת בשל התנכלות של יו"ר ועד העובדים החדש, שניצח בבחירות ליו"ר הועד, את אביה. כתוצאה מהארוע החלה התובעת לסבול ממצב בריאותי ירוד, כאבי ראש, כאבים סומאטיים ושינוי במצבה הנפשי, ולכן נאלצה להיות בחופשת מחלה ארוכה. בחודש 1/2017 פנתה התובעת לטיפול פסיכותראפי אצל ד"ר דוד שפירא, שנמשך תקופה ארוכה, ובחודש 8/2017 החלה בטיפול פסיכיאטרי. עוד בהיותה בחופשת המחלה, זומנה התובעת לשימוע, ואולם מצבה הבריאותי לא איפשר לה להתייצב לשימוע. על מנת לרומם את רוחה, ולאור המלצתו של הפסיכותרפיסט, טסה התובעת לחופשה בתאילנד, עם חברתה שרה אעידן (להלן: "גב' אעידן"). לטענת התובעת, פיטוריה שלא כדין בהיותה בחופשת מחלה, השפיעו באופן ישיר על בריאותה וגרמו לה נזקים גופניים ונפשיים. לאחר שעברה בירור נוירולוגי, בו אובחנה כסובלת מתופעות גופניות כתוצאה מחרדה הנובעת מהאירועים בעבודה, היא הופנתה לפסיכיאטר, ד"ר גיורא הידש, שקבע בחודש 3/2018, כי לתובעת תגובת הסתגלות לאירועים שהיו במקום העבודה, ובולטים החרדה והדיכאון עם ירידה משמעותית בתיפקוד. התובעת טענה, כי חלה החמרה במצבה,

היא החלה לסבול מכאבים בכל חלקי גופה, ובחודש 7/2018 אובחנה כסובלת ממחלת הפיברומיאלגיה בסמוך לאירוע נפשי טראומתי (נספח ו' לכתב התביעה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח