חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (פתח-תקוה) 14275-08-15 - פלונית נ' מדינת ישראל, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (פתח-תקוה) 14275-08-15 - פלונית נ' מדינת ישראל

ת"א (פתח-תקוה) 14275-08-15

פלונית

ע"י ב"כ עו"ד יוסי בר חן אשרוב

נ ג ד

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד פזית גלובינסקי ואח'

בית משפט השלום בפתח-תקוה

[09.11.2020]

כבוד השופטת אשרית רוטקופף

פסק דין

 

עניינו של פסק דין זה הינו בעתירת התובעת לפיצוי בגין נזקי גוף נטענים שנגרמו לה בעקבות טיפול רפואי רשלני.

א. רקע כללי:

1. התובעת, ילידת 1968, הינה רוקחת במקצועה. ביום 27/8/08 במהלך עבודתה של התובעת בבית חולים "אסותא" ובעת שהייתה בשבוע ה-25 להריונה, ביצעה התובעת פעולה של דחיפת ארגז (תמיסות לעירוי) באמצעות רגלה, כשבהמשך פתחה את תכולתו והחלה בהעברת יחידות של 2 ליטר בכל פעם. מספר דקות לאחר מכן, חשה התובעת אי נוחות באגן ובפי הטבעת שהתחלפה בלחץ וכאב. בעקבות התמשכות הכאבים והגבלה שהחלה להקשות על התובעת בהליכה וישיבה, היא החליטה לשוב לביתה.

2. בהמשך אותו יום פנתה התובעת לחדר מיון נשים של המרכז הרפואי ע"ש שיבא, הנמצא באחריות הנתבעת (להלן: המרכז הרפואי או הנתבעת בהתאמה). לאחר בדיקתה על ידי רופא נשים ואי אבחון ממצאים הקשורים לתחום התמחות המחלקה האמורה ובכלל זה להריונה, הועברה התובעת למיון הכללי של המרכז הרפואי (באמצעות אמבולנס פנימי). במיון הכללי הופנתה התובעת לבדיקת אולטרסאונד של הבטן ממנה עלה כי קיים נוזל חופשי בכמות בינונית בבטן העליונה בין פיתולי המעי ובאגן.

בהמשך הוכנסה התובעת לחדר ניתוח לבירור מקור הדימום בבטן. הניתוח החל בשיטה הלפרוסקופית ולאחר שהתגלה כי הנוזל הינו דם ולא ניתן היה לברר את מקור הדימום בבטן, עבר הניתוח ללפרוטומיה (בטן פתוחה) דרך חתך אמצעי בבטן. בחלל הבטן נמצאו קרע בציסטה בשחלה משמאל וכלי דם מדמם ברטרופריטונאום מאחורי הרחם. במהלך הניתוח נזקקה התובעת לקבלת שתי מנות דם לאחר שהקיאה הקאה דמית כהה ורמת ההמוגלובין ירדה ל-7.3 גרם/אחוז. בדיקתM.R.Iשבוצעה למוח העובר לשלילת פגמים או דימומים נמצאה תקינה. לאחר שיפור במצבה של התובעת והופעת פעולת מעיים, היא שוחררה לביתה ביום 9/9/08.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח