חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (פתח-תקוה) 22176-11-17 - מאיר זגון ואח' נ' דב הרצוג ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (פתח-תקוה) 22176-11-17 - מאיר זגון ואח' נ' דב הרצוג ואח'

ת"א (פתח-תקוה) 22176-11-17

1. מאיר זגון

2. רבקה זגון

נ ג ד

1. דב הרצוג

2. ורדית הרצוג

בית משפט השלום בפתח-תקוה

[05.02.2020]

כב' השופטת הבכירה ניצה מימון שעשוע

החלטה

 

לפני בקשת התובעים למתן צו לגילוי מסמכים ומענה על שאלון (בקשה 43), וכן בקשה של הנתבעים לגילוי מסמכים ומענה לשאלון (בקשה 50).

בטרם אתייחס לגוף הבקשה, אקדים ואעיר לבאי כוח הצדדים, לאור הכמות האדירה והבלתי מתקבלת על הדעת של בקשות שהוגשו עד כה, גם במסגרת התיק העיקרי וגם במסגרת הסעד הזמני, כאשר חלקן הוגשו בשנית ואף בשלישית, גם לאחר שניתנו החלטותיי בעניינן, כי לאחר מתן ההחלטה בבקשות נשוא החלטה זו, כל בקשה שתוגש מעתה, ותימצא מיותרת או מסרבלת את הדיון או שתידחה לגופה, ההחלטה בעניינה תביא לחיוב בהוצאות (וכך גם בעניינה של ההחלטה בבקשה לסילוק על הסף של התביעה שכנגד).

מוצע לבאי כוח הצדדים להימנע מעתה מהגשת בקשות סתמיות ומיותרות, המסרבלות את ההליך ומעכבות את בירור התיק ומביאות לבזבוזו של זמן שיפוטי יקר לשווא וזאת גם כדי להימנע מהוצאות שייפסקו לחובתם, ולהסדיר את הניתן להסדרה בהידברות עניינית וקולגיאלית ביניהם.

לאחר בחינת טענות הצדדים בבקשה ובתגובות, הריני להורות כפי שיפורט כדלקמן:

גילוי מסמכים:

ס' ב.1 א'-ח' - בהיותם של המסמכים המבוקשים רלוונטיים לבירור המחלוקת בעניין השימושים המותרים בנחלה, אני מורה כי יועברו לתובעים.

ס' ב.1 ט'-י' - נמסר כי אין בידי הנתבעים אסמכתאות או חו"ד מודד לעוצמת הרעש של הגרר המופעל מנחלתם של התובעים וכן, שאין בידיהם אסמכתאות להוכחת המטרד הנגרם להם לטענתם מרכב הגרר של מר טנג'יר בקשר לטענותיהם בתביעה שכנגד, ודי בכך.

ס' ב.1 י"א-ט"ו - המסמכים רלוונטיים לבירור טענות הנתבעים בכתב התביעה שכנגד בדבר הזנחת התובעים את נחלתם, והם יועברו לתובעים.

ס' ב.1 ט"ז - אין דרישה בדין להפניה למקורות משפטיים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח