חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (קריות) 1608/01 - שחאדה עביד נ' קליל מוצרי אלומניום בע"מ
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (קריות) 1608/01 - שחאדה עביד נ' קליל מוצרי אלומניום בע"מ שלום קריות

ת"א (קריות) 1608/01

שחאדה עביד

נ ג ד

קליל מוצרי אלומניום בע"מ


בית משפט השלום קריות

[25.09.2007]


כב' השופט ערן נווה


בשם התובע - עו"ד ג'רייס בולוס

בשם הנתבעת - עו"ד הוד סוקול ושות'

פסק דין

 

בפני תביעה לפיצוי בגין נזקי גוף. מדובר בתביעה שהוגשה ביום 5.8.00 בבימ"ש השלום בעכו ובהמשך הוגשה בביהמ"ש בקריות (ת.א. 1608/01). מדובר בתיק ישן מאוד שעבר גלגולים רבים ופסק הדין ניתן כעת לאחר שנשמעו ראיות הצדדים ביום 4.12.06 וביום 15.3.07 (בתאריך זה בוצעה ההקלדה על ידי העוזר המשפטי לאור שביתת הקלדניות). ניתנו ארכות חוזרות ונשנות לתובע בהגשת סיכומיו אשר הוגשו לבסוף ביום 13.8.07 וסיכומי הנתבעת הוגשו ביום 23/9/07.

הנתבעת בפתח סיכומיה מלינה על כך שלתובע אשר משך את ההליכים לטענתה ניתן זמן ארוך משלה להגשת סיכומיה. אתן את התייחסותי לכך בסוף פסה"ד ואולם הטענה כביכול כאילו זכויות דיוניות שלה נפגעו כתוצאה מכך אין לה שום בסיס, אינה מקובלת ואינה נכונה ומוטב היה לה שלא תטען כלל.

התובע יליד 1955 נגר במקצועו. על פי עובדות כתב התביעה עוד משנת 2000, מדובר באירוע תאונתי נטען ביום 9.3.93, דהיינו מדובר באירוע לפני פרק זמן ארוך ביותר.

מסכת העובדות המתוארת בכתב התביעה בתצהיר ובביהמ"ש, מלמדת על טענת התובע, כי עבד אצל הנתבעת כנגר, תוך ביצוע בניית משקופי עזר ובניסור פרופילי אלומיניום וצביעה. בתאריך מסוים בפברואר 03 נתבקש לעבור למחלקת אריזות, מחה על כך, שכן אין המדובר בתפקיד מתאים לאופי עבודתו, אולם ההעברה היתה כרוכה עקב קשיים של הנתבעת. ב- 9.3.93 תוך כדי הרמת ויטרינה כבדה יחד עם עובד מבוגר (שלא תרם במיוחד למאמץ), חש כאב חד בגבו ועל כאב זה לטענתו התלונן בפני מנהל העבודה, אשר העבירו למחלקת צבע תוך הוראה כי ימנע ממאמץ.

הנתבעת לאורך כל הדרך כפרה הן בעצם התרחשות אירוע התאונה והנסיבות המתוארות מכוחה והן בטענות המתייחסות לרשלנות ו/או הפרת חובה חקוקה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח