חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (קרית-גת) 53006-04-15 - אתי דהן נ' עמיר ציקלובר, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (קרית-גת) 53006-04-15 - אתי דהן נ' עמיר ציקלובר

ת"א (קרית-גת) 53006-04-15

אתי דהן

ע"י ב"כ עו"ד רונן סמולסקי ו/או יסמין ישראלי

נ ג ד

עמיר ציקלובר

ע"י ב"כ עו"ד אמי תמיר-נגר

בית משפט השלום בקרית-גת

[14.08.2016]

כב' השופט יהודה ליבליין

פסק דין

 

1. זוהי תביעה כספית' ונזיקית בגין לשון הרע' אותה הגישה אתי דהן (להלן - "התובעת") כנגד עמיר ציקלובר (להלן - "הנתבע"), וזאת בגין המחאות שמשך הנתבע מחשבון בנק שפתחה עבורו התובעת, ואשר הוחזרו על-ידי הבנק בשל העדר כיסוי או שנמסרו לספקים עימם עבד הנתבע, והתובעת חשופה לדרישה לשלמן היות וטרם נפרעו.

 

העובדות

2. כפי שיבואר להלן, העובדות הרלבנטיות לצורך הכרעה בתביעה זו, כמעט ואינן שנויות במחלוקת, ואף ניתן לומר, כי הנתבע מודה באופן מפורש בחובתו לשלם חלק מן התביעה.

3. יצויין עוד, כי ביום 29/10/2014 חתמו הצדדים על הסכם, שבגידרו התחייב הנתבע לכסות באופן שוטף ורציף את ההמחאות שימשכו מן החשבון, וכן לשאת בכל חוב שיווצר בגין משיכת ההמחאות. (ההסכם צורף כנספח א' לכתב התביעה)(להלן - "ההסכם בין הצדדים").

4. הצדדים ניהלו מערכת יחסים זוגית, החל מחודש דצמבר 2013.

5. לאחר תקופה קצרה, מאז החלה מערכת היחסים, פתחה התובעת עבור הנתבע חשבון בנק, וזאת על מנת שהנתבע יוכל לנהל את עסקיו ללא כל הפרעה, וזאת שעה שבתקופה הרלבנטית נפתחו כנגדו הליכי הוצאה לפועל מצד גרושתו.

בהתאם למוסכם בין הצדדים ביום 21/1/2014 פתחה התובעת עבור הנתבע את חשבון הבנק שמספרו 282549, אשר נפתח בבנק המזרחי (סניף קרית מלאכי) (להלן - "החשבון שבמחלוקת").

יצויין, כי הצדדים חלוקים ביניהם ביחס לשאלה מי יזם את פתיחת החשבון עבור הנתבע, אלא שלשאלה זו אין חשיבות בעיני, שכן כך או כך הנתבע, כפי שיבואר להלן, נושא הנתבע באחריות מלאה לאשר התרחש בחשבון הבנק.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח