חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (ראשון-לציון) 47160-11-19 - שרון בן מויאל נ' יניב נגר, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ראשון-לציון) 47160-11-19 - שרון בן מויאל נ' יניב נגר

ת"א (ראשון-לציון) 47160-11-19

שרון בן מויאל

נ ג ד

יניב נגר

בית משפט השלום בראשון-לציון

[17.08.2020]

כבוד השופטת כרמית בן אליעזר

החלטה

 

 

1. בקשה לסילוק התביעה על הסף, ולחלופין לעיכוב הליכים מחמת הליך תלוי ועומד.

לאחר שעיינתי בטענות הצדדים, נחה דעתי כי דין הבקשה להידחות, ולהלן אנמק החלטתי בקצרה.

2. בקליפת אגוז, התובע והנתבע הם גיסים שהיו בעבר שותפים בחברת קומפרטס בע"מ (להלן: החברה), בחלקים שווים. לימים, עלו היחסים ביניהם על שרטון, והתובע מכר את חלקו בחברה לאחר (שיכונה להלן לשם הנוחות: תומר, אף כי מי שרכש את מניות החברה היא חברה בבעלותו). לימים, התגלעו מחלוקות גם בין הנתבע לתומר, סביב השליטה בחברה, והוכנס משקיע שלישי לחברה (שיכונה להלן, לשם הנוחות: שחר, אף כי גם הוא מחזיק במניות החברה באמצעות חברה בבעלותו), אשר רכש חלקים מחלקיהם של הנתבע ושל תומר, כך שכל אחד מהשלושה מחזיק כיום בשליש ממניות החברה. אין חולק, כי התובע אינו מחזיק עוד במניות החברה, ולטענת הנתבע הוא אף פתח עסק מתחרה ופוגע בחברה. עוד אין חולק, כי בבעלות הנתבע עסקים נוספים.

לצדדים טענות קשות זה כלפי זה ביחס לאופן שבו התנהלו בתקופה שבה היו שותפים ואף לאחר מכן, אולם לצורך הכרעת הבקשה שלפניי אין צורך להידרש לפרטי אותן טענות.

במסגרת כתב התביעה נטען, בתמצית, כי בתקופה בה היו הצדדים שותפים פעל הנתבע לטובתו האישית בלבד ובניגוד לטובת החברה, ולטענת התובע "הפך הנתבע (את החברה) לאט לאט ובאופן שיטתי למכבסת הכספים שלו, ומעיין 'פרה חולבת' ממנה יוכל הנתבע למשוך מזומנים לצורך הפעלת עסקיו", ויצר לעצמו חוב אישי כלפי החברה בידיעה כי אינו מתכוון להשיבו (סעיפים 5-6 לכתב התביעה). התובע טען, כי הנתבע עשה בחברה כרצונו ובעצם גנב מחשבונות החברה ומחלקו של התובע בזכויותיו בחברה (סעיף 18 לכתב התביעה). התובע עתר לחיוב הנתבע בפיצוי בסך 500,000 ₪ לצרכי אגרה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח