חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 10186-02-19 - שר פיטנס בע"מ נ' דנה ביבי ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 10186-02-19 - שר פיטנס בע"מ נ' דנה ביבי ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 10186-02-19

שר פיטנס בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד יוסף לבנה ועו"ד שמעון חסון

נ ג ד

1. דנה ביבי

2. ליאור צבי סאלם

ע"י ב"כ עו"ד אורן גרוס

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[13.06.2019]

לפני אודי הקר כבוד השופט

החלטה

 

בקשה לסעד זמני, למנוע מהמשיבות לשווק את עסקן בשיטות ובדרכים הדומות לאלו של המבקשת ולהורות למשיבות להסיר מפרסומיהן תמונות "לפני ואחרי" הנראות זהות לחלוטין לאלו שמפרסמת המבקשת.

1. בקשה זו היא הבקשה השנייה למתן סעד זמני שהגישה המבקשת בתיק זה.

2. בבקשתה הקודמת (שהוגשה כחודשיים לאחר הגשת ההליך העיקרי), ביקשה המבקשת, העוסקת, בין היתר, בניהול והפעלה של מכוני כושר, למנוע מהמשיבות, שהיו בעבר מדריכות אצל המבקשת, להפעיל מכון כושר ולחילופין למנוע מהן לפעול בשיטת "שר פיטנס" (שיטתה הנטענת של המבקשת), לעשות שימוש בתפריטי המבקשת וב- "הודעות העידוד" שלה.

3. בדיון שהתקיים לפניי הכחישו המשיבות את טענות המבקשת אך הבהירו שמכיוון שהן אינן עושות כל שימוש בשיטה של המבקשת (המוכחשת לטענתן) הן אינן מתנגדות למתן צו זמני.

4. לאור הסכמת הצדדים ומבלי שקבעתי כל ממצא עובדתי בדבר טענותיהם נתתי ביום 2.5.19 צו זמני לפיו נאסר על המשיבות לפעול בשיטת "שר פיטנס", ככל שקיימת שיטה שכזו, שלא לעשות שימוש בתפריטים של המבקשת ושלא לעשות שימוש ב "הודעות העידוד" של המבקשת.

5. כארבעה ימים לאחר מתן הצו, ביום 6.5.19, הגישה המבקשת בקשה נוספת למתן צו זה. לטענתה הגם שפרסומי המשיבות נעשו עובר להגשת בקשתה הראשונה, רק לאחר הדיון נודע לה על קיומם.

6. לטענת המבקשת בסעיף 22.7 להסכמים שנחתמו עם המשיבות ("חוזה למתן שרות" - נספח 1 לבקשה) התחייבו המשיבות שלא להשתמש בדרכי פרסומה במשך 36 חודשים ממועד הפסקת ההתקשרות בין הצדדים. לטענתה, השימוש שעושות המשיבות בתמונות של "לפני ואחרי" בפרסומיהן מהווה שימוש ב"דרך הפרסום" שלה.

7. לטענתה, הגם שהמצולמות אינן זהות במראה לאלו שבפרסומיה, קיימת זהות בזווית הצילום, בתנוחת הגוף של המצולמות, במרחק שבין המצולמות למצלמה ובמבנה הכיתוב המלווה את התמונות (הגם שאין זהות בנוסח).

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח