חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 18065-12-15 - סופר שוק אבי יפו בע"מ ואח' נ' י.ס.ד. סרור בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 18065-12-15 - סופר שוק אבי יפו בע"מ ואח' נ' י.ס.ד. סרור בע"מ ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 18065-12-15

1. סופר שוק אבי יפו בע"מ

2. שלמה לויאן

נ ג ד

1. י.ס.ד. סרור בע"מ

2. סופר שוק חנקין בע"מ

3. קלמנט סרור

4. אברהם סרור

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו

[31.12.2015]

כבוד השופטת ארנה לוי

מבקשים ע"י עו"ד ללקין

משיבים ע"י עו"ד הריס

החלטה

 

 

רקע

1. לפני בקשה למתן צו מניעה זמני, אשר יאסור על המשיבים לעשות כל שימוש בשיקים אשר נמשכו על ידי המבקשת לפקודת המשיבה 1 (להלן: "המשיבה") או הוסבו על ידי המבקשת למשיבה. הבקשה היא לאסור על המשיבים להפקיד השיקים וכן לפעול לגבייתם במסגרת לשכת ההוצאה לפועל. עוד מבוקש לאסור על המשיבים לעשות שימוש כלשהו בכרטיסי אשראי השייכים למבקשים, בפנקסי המחאות ריקים השייכים למבקשים, בחותמת המבקשת "וכל דבר אחר אשר הינו בבעלות המבקשים ומוחזק על ידי המשיבים". עוד מבוקש להורות כי המחאות שהופקדו על ידי המשיבים "לא ייחשבו כהמחאות שחוללו על פי חוק שיקים ללא כיסוי", הכל עד מתן הכרעה בתביעה העיקרית שהוגשה יחד עם הבקשה. במסגרת התביעה העיקרית מבוקש סעד הצהרתי, על פיו למבקשים אין כל חוב למשיבים, למשיבים אין כל זכות בשיקים, הם אינם אוחז כשורה בשיקים והשיקים פגומים. כן מבוקש צו עשה אשר יורה למשיבים להחזיר למבקשים את כל השיקים וכרטיסי האשראי של המבקשים המצויים בידי המשיבים וכל דבר אחר בבעלות המבקשים המצוי בידי המשיבים.

2. הבקשה והתביעה הוגשו ביום 8.12.15. באותו היום ניתן צו ארעי לגבי חלק מהסעדים המבוקשים על ידי כב' השופט שוחט, כשופט תורן. ביום 30.12.15 התקיים דיון במעמד הצדדים בו נחקר המצהיר מטעם המשיבים.

3. המבקשת היא חברה העוסקת ומפעילה חנויות בתחום המזון, לה מספר סניפים. המבקש הוא מנהל המבקשת. המשיבה היא בעלת רישיון נותן שירותי מטבע וניכיון שיקים על פי חוק איסור הלבנת הון, תש"ס - 2000 ועוסקת במתן הלוואות. המשיב 3 הוא בעל המשיבה. המשיב 3 הוא גם ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח