חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 19751-11-17 - עשינו עסק סוכנויות בע"מ נ' הכול כלול אשדוד בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 19751-11-17 - עשינו עסק סוכנויות בע"מ נ' הכול כלול אשדוד בע"מ

ת"א (תל-אביב-יפו) 19751-11-17

עשינו עסק סוכנויות בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד שלום נעים.

נ ג ד

הכול כלול אשדוד בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד אהוד בר-נוי

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[14.01.2018]

לפני

כב' הרשם הבכיר אבי כהן

החלטה

 

לפניי בקשה מטעם הנתבעת למתן ארכה להגשת כתב הגנה עד ליום 28.2.18.

תחילה אערוך סקירה של הקיים בתיק

· ביום 8.11.17 התובעת הגישה תביעה כספית ע"ס 93,103 ₪ בסדר דין רגיל. עניינה של התביעה בחוב כספי שמקורו במוצרים שסופקו לנתבעת ע"י התובעת.

· ביום 4.1.18 הוגשה בקשה מטעם הנתבעת למתן ארכה בת 55 יום להגשת כתב הגנה, קרי עד ליום 28.2.18 (להלן - "בקשת הארכה "), שאינה נתמכת בתצהיר. הנתבעת טוענת כי התיק הנדון הינו אחד מתוך שמונה תיקי תביעה שהגישה התובעת נגד זכיינים ברשת הנתבעת ולמעשה יש לפעול לאיחודם. התובעת הסכימה בעבר למתן ארכה עד ליום 7.1.18, אך מאחר שבגין אותו העניין מתנהלת בוררות שתדון במהלך חודש פברואר 2018, הנתבעת מבקשת לדחות את הגשת כתב ההגנה עד לאחר דיון הבוררות שיכול וייתר את כלל הליכים נגד הנתבעת. בנוסף, הנתבעת טוענת כי זקוקה לזמן התגוננות נוסף על מנת שכל הזכיינים הנתבעים יתגוננו כראוי ועל מנת שלא יינתנו החלטות סותרות. בנוסף, הנתבעת טוענת כי הגנתה טובה ובהתאם להסכם הספק שנערך בין הצדדים עומדת לה זכות הקיזוז וגם הטענה כי אינה צריכה לשאת בחוב הנדרש. עוד נטען כי בעבר התובעת נתנה הסכמתה לארכה להגשת כתב הגנה עד ליום 9.1.18.

· ביום 9.1.18 הוגשה תגובת התובעת שבה היא מתנגדת לבקשת הארכה. התובעת מכחישה את טענות הנתבעת שהועלו בבקשת הארכה וטוענת כי על הנתבעת להעלותן בכתב ההגנה. התובעת מצביעה על היעדרות התצהיר מבקשת הארכה וטוענת כי הארכה המבוקשת למעשה מעידה על כוונותיה של הנתבעת לגרום לסרבול התובענה. התובעת מבקשת לדרוש מהנתבעת להגיש כתב הגנה תוך 48 שעות או לחילופין, ליתן נגדה פס"ד בהיעדר הגנה.

· ביום 11.1.18 הוגשה תשובת הנתבעת לתגובת התובעת לבקשת הארכה. כפי הנטען, התובעת מבקשת לדחות את בקשת הארכה על סמך טענה פרוצדורלית בלבד ולא התייחסה באופן ענייני להליך הבורר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח