חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 25726-11-18 - פלונית נ' ר.ק.
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 25726-11-18 - פלונית נ' ר.ק.

ת"א (תל-אביב-יפו) 25726-11-18

פלונית

נ ג ד

ר.ק.

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[15.09.2019]

לפני אורלי מור-אל כבוד השופטת

החלטה

 

החלטה זו עניינה בבקשת התובעת להגיש ראיות נוספות לאחר שהוגשו ראיות הצדדים.

 

תמצית העובדות וטענות הצדדים:

1. תביעה זו עניינה נזקי שיער וגוף שנגרמו לתובעת לאחר שעברה טיפול הבהרה בשיער אצל הנתבעת.

2. הצדדים לא הגיעו להסכמות ולפיכך נקבע כי יגישו ראיותיהם באמצעות תצהירי עדות ראשית. לתצהירי התובעת צורפו מכתבים של ספר שטיפל בשיערה של התובעת לאחר האירוע. הנתבעת התנגדה להגשת מכתבים אלה וביקשה שיוגשו באמצעות תצהיר חתום כפי שנקבע בהחלטה על הגשת ראיות.

3. בישיבה המסכמת לאחר הגשת הראיות קבעתי, שככל שמבקשים להסתמך על עדותו של הספר, יש להביאה בתצהיר וככל שהעד אינו בשליטת התובעת, הרי שיש להגיש בקשה מתאימה. קבעתי עוד, כי מכתביו של הספר יוצאו מהתיק ומשהנתבעת לא התנגדה לכך, ניתנה לתובעת אפשרות להגיש תצהיר או לזמנו בלא תצהיר.

4. כחודשיים לאחר מתן אותה החלטה ושעה שהתיק קבוע להוכחות בתאריך 7/10/19 הגישה התובעת בקשה זו במסגרתה היא מבקשת ארכה להגיש חוות דעת בתחום הרשלנות הנטענת בשיערה. התובעת פרטה, כי הספר שמכתביו הוגשו וטיפל בשערה של התובעת בזמן אמת, לא מעוניין לחתום על תצהיר. התובעת מפרטת עוד, כי נעשו מספר נסיונות הן מטעמה והן מטעם בא-כוחה אך ללא הצלחה, משכך מבוקש לזמנו לעדות ללא תצהיר. כמו כן מבקשת התובעת להגיש תצהיר של ספר בעל ותק של מספר שנים המתמחה בתחום. התובעת מדגישה, שחוות דעת זו נחוצה ומהווה חלק בלתי נפרד מהוכחת טענותיה של התובעת.

5. הנתבעת מתנגדת לבקשה וטוענת, כי היה לתובעת את מלוא הזמן להכין את ראיותיה והיא נהגה בניגוד להחלטת בית המשפט. הנתבעת מדגישה את האיחור בהגשת בקשה זו והעובדה שהיא מוגשת מספר ימים לפני ההוכחות. הנתבעת מדגישה שאין המדובר בראיה חדשה או מפתיעה וכי היעתרות לבקשת התובעת תביא לדחיית ההוכחות ולעינוי דין לנתבעת.

...



במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח