חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 26170-05-17 - מרים כהן נ' מרדכי מילגרום ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 26170-05-17 - מרים כהן נ' מרדכי מילגרום ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 26170-05-17

מרים כהן

נ ג ד

1. מרדכי מילגרום

2. לאה גרינפלד

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[17.04.2018]

לפני הבכירה דורית קוברסקי כבוד השופטת

החלטה

 

לפניי בקשה לסילוק התביעה על הסף בעילות של מעשה בית דין, התיישנות והיעדר סמכות עניינית.

 

רקע

1. התובעת התגוררה במשך שנים ארוכות כדיירת מוגנת בנכס בגבעת שמואל (להלן: "הנכס"). בשנת 1997 הגישו הורי הנתבעים, שהיו אז בעלי הזכויות בנכס, תביעה לפינוי התובעת ובעלה המנוח (ת"א (שלום-פ"ת) 2294/97), במסגרתה הגיעו הצדדים ביום 23.12.97 לפשרה שקיבלה תוקף של פסק דין (להלן: "פסק הדין"). פסק הדין הורה כי בהתאם להסכמת הצדדים ניתן צו פינוי מהנכס, אך זה ייכנס לתוקפו אך ורק אם התובעת (דכאן) ובעלה המנוח, או מי מטעמם, יבצעו בנכס שינויים ללא אישור מראש ובכתב מבעלי הנכס.

בחלוף כשני עשורים, בשנת 2015 פנו הנתבעים (שבינתיים ירשו את הזכויות בנכס מהוריהם) להוצאה לפועל בבקשה לביצוע פסק הדין בטענה שהתובעת ביצעה בנייה בנכס באופן שהכניס לתקפו את צו הפינוי המותנה שניתן במסגרת פסק הדין. רשם ההוצאה לפועל דחה את טענות ההגנה שהציגה התובעת בפניו והורה על קידום הליך פינויה מהנכס. ערעורי התובעת על החלטת הרשם הגיעו עד לבית המשפט העליון (להלן: "הליכי הפינוי"), וביום 21.11.2016 דחה כב' השופט זילברטל את טענות התובעת בגלגול רביעי (להלן: "ההחלטה בעליון") והורה לתובעת להיערך לפינוי הנכס, שנקבע ליום 15.2.2018.

2. בכתב התביעה בהליך שבפניי, שהוגש לאחר שהתובעת פינתה את הנכס, נתבקש לחייב את הנתבעים לשלם לתובעת פיצויים בגין הפינוי. לשיטת התובעת, היא זכאית ל-60% מערך הנכס, וסכום התביעה נקבע על פי הערכת שמאי לנכס (שצורפה כנספח לכתב התביעה). התובעת אף הפנתה להחלטה בעליון שם הובהר, כי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח