חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 32130-11-17 - אופטיקה הלפרין בע"מ נ' הפניקס חברה לביטוח בע"מ ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 32130-11-17 - אופטיקה הלפרין בע"מ נ' הפניקס חברה לביטוח בע"מ ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 32130-11-17

אופטיקה הלפרין בע"מ

נ ג ד

1. הפניקס חברה לביטוח בע"מ

2. הפניקס פנסיה וגמל בע"מ

3. מיקדן מגדלי שקל בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד מור חן

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[20.12.2020]

לפני מיה רויזמן-אלדור כבוד השופטת

פסק דין

 

רקע

1. לפניי תביעה בסך 319,820 ₪ שהגישה התובעת, חברת אופטיקה הלפרין בע"מ (להלן - "התובעת") כנגד הנתבעות, בגין נזקים שנגרמו לטענתה למלאי משקפיים שבבעלותה כתוצאה מאבק שנוצר במהלך ביצוע עבודות רשלניות על ידי הנתבעות בסמוך למחסנה של התובעת.

עיקר טענות הצדדים

טענות התובעת

2. לטענת התובעת בכתב התביעה,היא שכרה מחסן מאת הנתבעות 1-2 (הפניקס חברה לביטוח בע"מ והפניקס פנסיה לגמל בע"מ, בהתאמה) בעליהן הרשומים של קניון ברחוב אהרונוביץ 2 בני ברק (להלן - "המחסן" ו-"הקניון", בהתאמה). הנתבעת 3 (מיקדן מגדלי שקל בע"מ - להלן - "מיקדן") היא חברת האחזקה והניהול של הקניון ומי שאחראית על ניהולו ועל תחזוקתו השוטפת.

3. כנטען בכתב התביעה, במהלך חודש מרץ 2015 ביצעו הנתבעות עבודות בניה או שיפוץ בקומות העליונות של הקניון, ובשל הצורך לפנות את פסולת הבניין שהצטברה מדי יום, העמידו בסמוך למחסן כחמש מכולות בהן נזרקה כל פסולת הבניין שהצטברה מעבודות השיפוץ. פינוי הפסולת נעשה באמצעות הורדת עגלות מלאות בפסולת בניין מהקומות העליונות של הקניון אל קומת המחסן (1-), וכבר עם תחילת העבודות נוצרו במתחם המכולות ענני אבק גדולים שחדרו אל מחסן התובעת.

4. נטען, כי בשל תלונות עובדיה של התובעת על קשיי נשימה כתוצאה מהאבק ובשל החשש מפני נזק שעלול להיגרם לציוד האופטיקה שבמחסן - פנה נציג התובעת אל נציג מיקדן וביקשו להורות מידית על הפסקת העבודות עד למציאת פתרון שימנע את כניסת האבק אל תוך המחסן אך פניותיו לא נענו עניינית. בחלוף הזמן ובגבור היקפי האבק פנו גם מנכ"ל התובעת וסמנכ"ל התובעת אל נציגי הנתבעות ועדכנו אודות הנזקים שנגרמו למשקפיים ולציוד האופטי אך גם פניות אלו לא גרמו למעש מצד הנתבעות.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח