חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 4798-06-17 - פלונית נ' "עמותת מופעים" - עמותה עירונית לתרבות מודיעין - מכבים - רעות ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 4798-06-17 - פלונית נ' "עמותת מופעים" - עמותה עירונית לתרבות מודיעין - מכבים - רעות ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 4798-06-17

פלונית

נ ג ד

1."עמותת מופעים" - עמותה עירונית לתרבות מודיעין - מכבים - רעות

2. הראל חברה לביטוח בע"מ

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[08.04.2021]

לפני אביים ברקאי כבוד השופט

פסק דין

 

חלק ראשון-פתח דבר

1. כללי

1.1 עניינו של פסק הדין בתובענה לפיצוי כספי בגין נזקי גוף בעקבות אירוע של נפילה. התובעת, ילידת 1979, הגיעה ביום 28.2.2015 עם שני ילדיה הקטינים להיכל התרבות במודיעין לצפות בהצגה "מעשה בחמישה בלונים". לאחר תחילת ההצגה פנתה התובעת לצאת ממקום מושבה ורגלה נתקלה במפגע שאינו ידוע וכתוצאה מכך מעדה ונפגעה בברך השמאלית( להלן: "התאונה ו/או האירוע").

1.2 התובעת טענה כי, האחריות לתאונה רובצת על הנתבעת 1, אשר הייתה בזמנים הרלוונטיים לתובענה הבעלים ו/או המחזיקה של היכל התרבות במודיעין. עוד עתרה התובעת לחיוב הנתבעת 2, חברת ביטוח אשר בזמנים הרלוונטיים לתובענה ביטחה את הנתבעת 1 בביטוח אחריות.

1.3 אציין מיד כי לאחר עיון בטיעוני הצדדים ובחומר הראיות, באתי לכלל מסקנה כי דין התביעה להידחות. גם אם אין חולק כי התובעת נפלה ונפגעה במהלך ההצגה, הרי במלוא הכבוד התובעת לא הצליחה להרים את הנטל לפיו נפילתה נגרמה כתוצאה ממעשה רשלני או ממחדל של מי מהנתבעים. הכל בשל הנימוקים שיובאו להלן בהרחבה.

2. העובדות ותמצית טענות הצדדים

2.1 תמצית טענות התובעת

(א) לטענת התובעת, ביום 28.2.2015 הגיעה להיכל התרבות במודיעין וצפתה בהצגה "מעשה בחמישה בלונים יחד עם בנה וביתה. לדבריה, לאחר תחילת ההצגה קמה ויצאה ממקום מושבה. בשלב זה נתקלה רגלה במפגע אשר בלט מעל פני הקרקע וכתוצאה מכך, רגלה הסתובבה והיא נפלה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח