חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 48086-05-16 - ליאב בכרך נ' זיקה תעשיות בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 48086-05-16 - ליאב בכרך נ' זיקה תעשיות בע"מ ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 48086-05-16

ליאב בכרך

על-ידי בא-כוחו - עו"ד אלכס פלדשר

נ ג ד

1. זיקה תעשיות בע"מ

2. קבוצת זיקה בע"מ

3. אמ.אס.איי שיין גלובל פמילי אופיס בע"מ

4. ישראל שליסר

על-ידי בא-כוחם - עו"ד חגי הלוי

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו

[12.03.2019]

לפני גרשון גונטובניק כבוד השופט

בקשה להורות על מימוש החלטה בעניין גילוי מסמכים

החלטה

 

במסגרת ישיבת קדם המשפט האחרונה טען התובע כי חלק מהמסמכים שמצויים בתיק, שהנתבעים עשו בהם שימוש (למשל בבקשת הרשות להתגונן), הם משובשים. מעיון בהם עולה שחלק מהמידע המקורי שהיה טמון בהם הושמט. קיימות, למשל, תכתובות דואר אלקטרוני, שמשקפות שרשור, כך שתכתובת דואר אלקטרוני אחת מצביעה על קיומן של תכתובות קודמות, שאינן מופיעות במסמכים כפי שהוגשו.

במהלך הדיון שהתקיים בבקשה לגילוי מסמכים ציין ב"כ הנתבעים כי "אני אבדוק אם קיימים ברשותנו העתקי המסמכים בנוסח מלא. אם קיימים כאלה אעביר אותם לחבריי. אם הנוסח שצורף לבקשת הרשות להתגונן הוא הנוסח המצוי בידי, אצהיר על כך. אם קיים נוסח דיגיטלי של המסמכים, נעביר אותו לחבריי...בכל הנוגע לשרשורי דואר אלקטרוני נוכל לצרף לעיון התובע את עותק המייל האחרון, הכולל את כל השרשורים" (עמ' 10 לפרוטוקול). התחייבויות אלה קיבלו תוקף של החלטה (עמ' 13 לפרוטוקול).

התובע טוען כי הנתבעים לא מילאו אחר ההחלטה. הוא מצביע על כך שמדובר בעשרות מסמכים שצורפו לבקשת הרשות להתגונן, או גולו קודם לכן על ידי הנתבעים, אך כאמור קיים חשש שהנוסח שגולה הוא חלקי בלבד. והנה, למרות החלטת בית המשפט, הנתבעים לא גילו את המסמכים המלאים. לאחר שהתובע ניסה לבוא בדין ודברים עם הנתבעים ללא הצלחה, וערב הגשת הבקשה, צירפו הנתבעים ארבע תכתובות דואר אלקטרוני נוספות, נתון המראה כי ההצהרות הקודמות לפיהן כל המסמכים נמסרו אינן נכונות. על רקע זה הגיש התובע את הבקשה הנוכחית בה עתר לחיוב הנתבעים למלא אחר הוראות בית המשפט, תוך קביעה כי אי מילוי אחר הוראות אלה יוביל למחיקת כתבי טענותיהם.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח