חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 60427-01-19 - עמית תומר ואח' נ' משה חוגג ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 60427-01-19 - עמית תומר ואח' נ' משה חוגג ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 60427-01-19

1. עמית תומר

2. "כאן" - תאגיד השידור הישראלי

נ ג ד

1. משה חוגג

ע"י ב"כ עו"ד יהודה רוזנטל ועו"ד אפרת רייטן

2. ZHEWEN HU

ע"י ב"כ עו"ד שמואל קסוטו

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו

[08.08.2019]

כב' השופט ישעיהו שנלר, סגן הנשיא

החלטה

 

1. ביום 15.5.19 הוגש לבית המשפט הסכם גישור ובהתאם להסכמת הצדדים הורה בית המשפט (כב' השופטת מיכל עמית-אניסמן) כי התביעה תימחק.

2. ביום 28.7.19 הגישו המבקשים באמצעות המבקשת 1 (להלן: המבקשת), כתבת לענייני כלכלה במבקש 2 (להלן: התאגיד) בקשה לעיין ולהשתמש בנספח 11 בתיק דנן וכאשר מדובר בסרטון וידאו שהוגש לבית המשפט על גבי דיסק ואשר מתעד פגישה בין חוקרי התביעה לבין עובד בחברה של המשיב 1 (להלן: המשיב 1) וכאשר לא מדובר בחומר ראיות חסוי הואיל ותמלול לנאמר בסרטון וכן תמונה של אותו עובד מתועדים בחומרי התביעה הגלויים, כפי שניתן לאתר ב"נט המשפט" וכי הסיבה שלא ניתן לעיין בסרטון הינה טכנית בלבד.

משכך, פנתה המבקשת לדוברות ומילאה מסמכים הדרושים לקבלת היתר עיון וכאשר ביום 22.7.19 התקבל ההיתר. אולם, כך בבקשה, חרף האמור התבקשה המבקשת על ידי מזכירות בית המשפט לפנות למותב בבקשה לקבל את אישורו לעיין בסרטון, ומשכך הוגשה הבקשה לקבלת גישה לדיסק ולסרטון באופן מיידי תוך ציון כי המבקשים ממתינים מזה זמן לחומרים ומעכבים בינתיים פרסום, במסגרת כתבת תחקיר של התאגיד.

3. המשיב 2 בתשובתו התנגד למבוקש הואיל והפרסום עלול לחשוף את זהות החוקרים הפרטיים ולפגוע ביכולתם להמשיך ולעבוד כחוקרים פרטיים, וכי ככל שהאחרונים היו נדרשים להיחקר היה משיב זה פונה לבית המשפט להטיל צו חיסיון על חקירתם וזהותם, אולם אין למשיב 2 אפשרות להגיש בקשות במסגרת התיק לאחר שניתן פסק הדין.

עוד נטען כי לאור אשר צוין בבקשה הרי התמליל נמצא בידי המבקשת ועל כן יש להניח כי למעשה הבקשה מהותה לפרסם את הסרטון אשר מטבע הדברים ימשוך קהל צופים גדול יותר. על כן נטען כי חשיפת הסרטון עלולה לפגוע בחוקרים הפרטיים ומנגד למבקשת יש את כל האינפורמציה ועל כן ייטה משקל המאזניים, כך המשיב 2, לסירוב למסירת הסרטון ועל כן יש לדחות את הבקשה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח